Czy to Twoja firma?

TRANSMIG Usługi Przewozowe Piotr Rataj praca

Krotoszyn

TRANSMIG – Usługi przewozowe Piotr Rataj to firma z wieloletnim stażem, od 1991 roku w branży transportowej. Posiadamy flotę 10 samochodów ciężarowych samowyładowczych o kubaturze  60m3, służących do transportu materiałów sypkich.  Dbając o ochronę środowiska samochody posiadają Certyfikat Emisji Spalin EURO 5/ EURO 6.

TRANSMIG Usługi Przewozowe Piotr Rataj najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Krotoszyn
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy TRANSMIG Usługi Przewozowe Piotr Rataj

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TRANSMIG Usługi Przewozowe Piotr Rataj

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TRANSMIG Usługi Przewozowe Piotr Rataj

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
TRANSMIG Usługi Przewozowe Piotr Rataj
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TRANSMIG Usługi Przewozowe Piotr Rataj - oferty archiwalne

  • Kierowca C+E

    • Konin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma transportowa zatrudni kierowcę z kategorią C+E

      (Ciągnik siodłowy + wywrotka)

      Gwarantujemy:

      -stałą umowę o pracę

      - atrakcyjne wynagrodzenie

      -auto przypisane do kierowcy

      -zjazdy w piątki. Możliwość parkowania auta w miejscu zamieszkania

      - praca w miłej atmosferze

      Wymagania:

      - prawo jazdy kat C+E

      - Karta Kierowcy

      - sumienność i uczciwość

      Więcej informacji udzielę telefonicznie. Piotr 603-748-165

  • Kierowca C+E. Praca na terenie kraju

    • Krotoszyn

      Zakres obowiązków

      • praca na terenie kraju

      Wymagania

      • prawo jazdy kat C+E
      • Karta Kierowcy
      • sumienność i uczciwość

      Oferujemy

      • stałą umowę o pracę
      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • auto przypisane do kierowcy
      • zjazdy w piątki. Możliwość parkowania auta w miejscu zamieszkania
      • praca w miłej atmosferze

Pracodawcy w Krotoszynie