Business and Legal Solutions Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Business and Legal Solutions sp. z o.o. praca

Cieszyn

Jesteśmy Business and Legal Solutions, Twoim przewodnikiem w zawiłościach biznesowego świata. Od naszego założenia w malowniczym Cieszynie w 2016 roku, naszym celem jest dostarczanie profesjonalnego doradztwa gospodarczego i wsparcia w budowaniu mostów pomiędzy firmami. Jako specjaliści w dziedzinie doradztwa biznesowego, koncentrujemy się na tworzeniu wartości i możliwości dla naszych klientów, pomagając im w rozwoju i osiąganiu celów.

Nasza oferta to więcej niż usługi konsultingowe. To przede wszystkim zrozumienie potrzeb naszych partnerów i dostarczanie im rozwiązań, które przekładają się na realne korzyści. W naszej pracy skupiamy się na indywidualnym podejściu i dostosowaniu strategii do specyfiki każdego przedsiębiorstwa. Współpraca z nami to gwarancja, że każdy aspekt Twojej działalności zostanie dokładnie przeanalizowany, a potencjalni partnerzy handlowi zostaną starannie wyselekcjonowani.

Mimo że nasza historia nie jest długa, to już zaznaczyliśmy swoją obecność na rynku. Zaczynając od skromnych początków, z jednym pracownikiem, pokazaliśmy, że nawet małe firmy mogą mieć wielkie aspiracje. Nasze wyniki finansowe świadczą o dynamicznym rozwoju i zdolności do adaptacji w zmieniających się warunkach rynkowych. Wzrost kapitału własnego i marży operacyjnej to dla nas znak, że idziemy w dobrym kierunku.

Pomimo braku danych na temat naszej misji i wartości, możesz być pewien, że w centrum naszej filozofii leży zaangażowanie i profesjonalizm. Jesteśmy tu, aby wspierać Twoją firmę, oferując solidne i przemyślane strategie, które pomogą Ci osiągnąć sukces.

Zapraszamy do kontaktu z nami i odkrycia, jak możemy pomóc Twojej działalności rozwijać skrzydła w świecie biznesu. Razem możemy więcej!

Business and Legal Solutions Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Administrator IT Cieszyn
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy Business and Legal Solutions Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Business and Legal Solutions Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Business and Legal Solutions Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Cieszyn

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Business and Legal Solutions Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • WebDesigner / WebMaster

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • rekrutacja zdalna
    • 2 000 zł / mies.
    • Firma BUSINESS AND LEGAL SOLUTIONS SP. Z O.O. z siedzibą w Cieszynie
      poszukuje kandydatów na stanowisko WebDesigner / WebMaster

      Wymiar czasu pracy: pół etatu

      Forma zatrudnienia: umowa o pracę / umowa zlecenie (B2B)

      Forma pracy: stacjonarna (Cieszyn) / zdalna

      Prosimy o wysyłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.

      Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

      Zakres obowiązków

      • Optymalizacja istniejących stron www
      • Projektowanie materiałów i narzędzi webowych
      • Tworzenie grafik na potrzeby webowe

      Wymagania

      • Biegła znajomość programów graficznych z zakresu projektowania serwisów internetowych
      • Znajomość zagadnień z zakresu UX/UI
      • Doświadczenie w tworzeniu stron na urządzenia mobile i desktop
      • Doświadczenie w zarządzaniu treścią witryny CMS
      • Znajomość HTML i obsługi CMS
      • Doświadczenie w projektowaniu stron internetowych poparte portfolio
      • Wysoka kreatywność, zmysł estetyczny
      • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
      • Umiejętność wyznaczania celów i ich realizacji
      • Dobra organizacja pracy własnej
      • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
      • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu bloga

      Oferujemy

      Jeśli chcesz pracować w firmie oferującej:

      • atmosferę wsparcia i życzliwość
      • wysokie standardy etyczne
      • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
      • dobrą organizację pracy

      i jesteś osobą z pasją - DOŁĄCZ DO NAS!

Pracodawcy w Cieszynie