Czy to Twoja firma?

ADMA Zakład Remontowo-Budowlany praca

Staszów

Firma "ADMA" Zakład Remontowo – Budowlany, z siedzibą w Staszowie, to synonim rodzinnej tradycji i profesjonalizmu w branży budowlanej. Od założenia w 1986 roku, nieustannie rozwijamy naszą działalność, współpracując z firmą PBH "ADMA"-bis Sp.j. oraz Przedsiębiorstwem Budowlano – Inżynieryjnym „ADMA” sp. z o.o. Specjalizujemy się w budowie domów, remontach mieszkań oraz wykończeniach wnętrz, a także w instalacjach elektrycznych, grzewczych, gazowych i wodnych. Nasze usługi charakteryzują się najwyższą jakością, dzięki czemu zdobyliśmy zaufanie klientów zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami.

Nasza firma to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy z pasją podchodzą do każdego projektu. Dzięki rozbudowanej bazie sprzętowej i bogatemu doświadczeniu, gwarantujemy terminową i profesjonalną realizację zleceń. Jesteśmy dumni z naszej historii i zaangażowania w tworzenie solidnych, bezpiecznych i estetycznych konstrukcji. Współwłaścicielami firmy są Józef Adamczyk oraz Stanisław Adamczyk, którzy dbają o to, aby ADMA była synonimem niezawodności i innowacyjności w budownictwie.

W ADMA stawiamy na jakość i satysfakcję klienta, co jest naszą naczelną zasadą. Oferujemy kompleksową obsługę projektów, od stanu zero po kluczowe wykończenia, zawsze z dbałością o każdy detal. Naszym celem jest dostarczanie usług, które przekraczają oczekiwania i tworzą trwałą wartość dla naszych klientów. Zapraszamy do współpracy z ADMA – tam, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością.

ADMA Zakład Remontowo-Budowlany najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator koparki Staszów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ADMA Zakład Remontowo-Budowlany

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ADMA Zakład Remontowo-Budowlany

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ADMA Zakład Remontowo-Budowlany

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
ADMA Zakład Remontowo-Budowlany
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Staszów
  3. Katowice
  4. Warszawa
  5. Gliwice
  6. Kielce
  7. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ADMA Zakład Remontowo-Budowlany - oferty archiwalne

  • Operator koparki

    • Staszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma ADMA Zakład Remontowo-Budowlany zatrudni pracownika na stanowisko operator koparki.

      Zakres obowiązków

      Obsługa koparki

      Wymagania

      - uprawnienia na koparkę/dźwig,

      - doświadczenie na podobnym stanowisku,

Pracodawcy w Staszowie