Przemysław Murawski - Profesjonalne Czyszczenie

Czy to Twoja firma?

Przemysław Murawski - Profesjonalne Czyszczenie praca

Gdynia

Od momentu założenia w 2013 roku, "Przemysław Murawski - Profesjonalne Czyszczenie" nieustannie dąży do doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności. Zlokalizowani w malowniczych Mostach, z pasją oddajemy się pracy, która przynosi nam ogromną satysfakcję – czyszczeniu i odnawianiu przestrzeni, w której nasi klienci spędzają swój cenny czas.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług, które obejmują pranie i czyszczenie wykładzin, odświeżanie tapicerki skórzanej i meblowej, aż po maszynowe czyszczenie posadzek. Z dumą oferujemy również mycie elewacji oraz pielęgnację terenów zielonych. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych – od sprzątania biur i pensjonatów po profesjonalne porządki po remontach.

Jesteśmy świadomi, że jakość naszych usług jest bezpośrednio związana z zadowoleniem klientów, dlatego nieustannie inwestujemy w nowoczesne technologie i metody pracy. Wybieramy tylko wysokiej jakości materiały i produkty, aby każda powierzchnia, którą traktujemy, odzyskiwała swój pierwotny blask.

Nasze podejście do pracy jest proste – traktujemy każde zlecenie z indywidualnym zaangażowaniem i precyzją, co pozwala nam na budowanie długotrwałych relacji z klientami. Wierzymy, że nasza pasja i zaangażowanie w każdy szczegół są kluczem do sukcesu, a zadowolenie klientów jest naszą najlepszą wizytówką.

Zapraszamy do współpracy z "Przemysław Murawski - Profesjonalne Czyszczenie", gdzie tradycyjne rzemiosło spotyka się z nowoczesnością, a dbałość o detale tworzy czystą przestrzeń do życia i pracy.

Przemysław Murawski - Profesjonalne Czyszczenie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Przemysław Murawski - Profesjonalne Czyszczenie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przemysław Murawski - Profesjonalne Czyszczenie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przemysław Murawski - Profesjonalne Czyszczenie

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Częstochowa
  3. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przemysław Murawski - Profesjonalne Czyszczenie - oferty archiwalne

  • Pracownik do prania wykładzin/tapicerek

    • Gdynia
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Twoje zadania:
      - Dojazd do klienta i wykonanie usług prania dywanów/tapicerki.

      Oczekujemy:
      - Własnego samochodu
      - Uśmiechu
      - Chęci do pracy
      - Sumienności

      Wymagania

      Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.

      Oferujemy

      - Stabilne zatrudnienie
      - Wysokie wynagrodzenie
      - Elastyczny grafik
      - Zapewniamy sprzęt niezbędny do pracy
      - Terminowe wypłaty
      - Wsparcie przełożonego i całego zespołu
      - Szacunek i wzajemne zrozumienie

Pracodawcy w Gdyni