Czy to Twoja firma?

2 Wojskowy Oddział Gospodarczy we Wrocławiu praca

Wrocław
2 Wojskowy Oddział Gospodarczy we Wrocławiu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn hotelarstwo / gastronomia / turystyka inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport serwis / montaż

Oferty pracy 2 Wojskowy Oddział Gospodarczy we Wrocławiu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 2 Wojskowy Oddział Gospodarczy we Wrocławiu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

2 Wojskowy Oddział Gospodarczy we Wrocławiu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca 2 Wojskowy Oddział Gospodarczy we Wrocławiu - oferty archiwalne

  • Magazynier w grupie zabezpieczenia brzeg

    2 Wojskowy Oddział Gospodarczy we Wrocławiu
    • Brzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie i wydawanie przedmiotów umundurowania i wyekwipowania, prowadzenie dokumentacji magazynowej, prowadzenie zabiegów konserwacyjnych przedmiotów przechowywanych w magazynie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Min. 1 rok doświadczenia w pracy na magazynie. Znajomość pracy w magazynie. (wymagany staż - lata: 1)
      • Inne wymagania: Min. wykształcenie średnie lub średnie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto: 3000zł + 15.5% premii + dodatek stażowy. Po okresie próbnym: 3000zł + 19% prem
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu