Czy to Twoja firma?

Alegra sp. z o.o. praca

Poznań

Nasza firma poszukuje pracowników do prac ogólnoudowalnych oraz stolarskich...

Przyjmujemy osoby z doświadczeniem oraz bez doświadczenia

Mile widziane osoby z prawo jazdy oraz osoby znający jezyk niemiecki lub angielski

Ekipy pracują w Polsce i Niemczech

Szczegóły wynagrodzenia usatala się indywidalnie w zależności od umiejętności.

Alegra Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Poznań
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Alegra Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Alegra Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Alegra Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Alegra Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Jarocin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Alegra Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca fizyczna przy budowie domów szkieletowych

      Zakres prac w zależności od umiejętności

      Paca dla osób z doświadczeniem i bez doświadczenia

      Wymagania

      Pracowitość

      Odpowiedzialność

      Oferujemy

      Pracę na miarę mozliwości dla każdego pracownika

  • Pracownik ogólnobudowlany

    • Jarocin
    • Nasza firma poszukuje pracowników ogólnobudowlanych o różnych specjalizacjach oraz pracowników do prac stolarskich

      Nie jet wymagane doświadczenie

      Mile widzane prawo jazdy oraz znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

      Ekipy pracują w Polsce ( wielkopolska ) oraz w Niemczech

      Zakres obowiązków

      Prace ogólnobudowlane

      Prace stolarskie

      Pomoc w innych pracach

      Wymagania

      Sumienność wykonywanych obowiązków

      Oferujemy

      Wynagrodzenie ustalane jest indywidalnie w zalezności od umiejętności

Pracodawcy w Poznaniu