Czy to Twoja firma?

PAŁUCKI TEXTIL Wojciech Pałucki praca

Fabianki

Od ponad dwóch dekad, PAŁUCKI - TEXTIL WOJCIECH PAŁUCKI jest synonimem jakości i innowacji w branży tekstylnej. Nasza podróż rozpoczęła się w 2003 roku w malowniczym Skórznie, gdzie z pasją tworzymy odzież, która trafia na rozmaite rynki międzynarodowe - od afrykańskich po wschodnie, aż po pakistański i indyjski. Specjalizujemy się w dostarczaniu odzieży letniej i zimowej, która nie tylko odpowiada na potrzeby naszych klientów, ale również wyznacza nowe standardy w branży.

Zdajemy sobie sprawę, że świat nie stoi w miejscu, dlatego ciągle inwestujemy w rozwój naszej infrastruktury oraz parku sprzętowo-maszynowego. Dzięki temu jesteśmy w stanie nieustannie podnosić jakość naszych produktów i usług. Nasze zaangażowanie w doskonalenie obsługi klienta jest odzwierciedleniem naszej filozofii, która stawia ludzi na pierwszym miejscu.

Nasza oferta to nie tylko odzież. Dostarczamy również materiały na czyściwa bawełniane oraz różnorodne surowce do recyklingu, takie jak jeans czy wełna. Jesteśmy dumni, że nasze produkty przyczyniają się do budowania zrównoważonej przyszłości, w której każdy materiał ma swoje drugie życie.

Obecność PAŁUCKI - TEXTIL na rynku krajowym, w Unii Europejskiej, Afryce, Bliskim i Dalekim Wschodzie świadczy o naszym międzynarodowym zasięgu i zdolności do spełniania oczekiwań klientów na całym świecie. Nasz rozbudowany park sprzętowo-maszynowy to nasza przewaga konkurencyjna, która pozwala nam na elastyczność i szybkość działania.

Jesteśmy PAŁUCKI - TEXTIL, firma, która z dumą łączy tradycję z nowoczesnością, a nasze produkty są odzwierciedleniem naszego zaangażowania w doskonałość. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rosnącej rodziny zadowolonych klientów.

PAŁUCKI TEXTIL Wojciech Pałucki najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Fabianki
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PAŁUCKI TEXTIL Wojciech Pałucki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PAŁUCKI TEXTIL Wojciech Pałucki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PAŁUCKI TEXTIL Wojciech Pałucki

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
PAŁUCKI TEXTIL Wojciech Pałucki
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Toruń
  2. Poznań
  3. Warszawa
  4. Bielsko-Biała
  5. Włocławek
  6. Gostynin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PAŁUCKI TEXTIL Wojciech Pałucki - oferty archiwalne

  • Pomoc sklepowa

    • Fabianki
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Wykładanie towaru

      Przygotowanie towaru do sprzedaży

      Przygotowanie wystawy sklepowej

      Kontak z klientem

      Wymagania

      Znajomość się na modzie

      Komunikatywność

      Chcę do pracy

      Oferujemy

      Pracę w sklepie z odzieżą uzywana

      Atrakcyjne wynagrodzenie

      Możliwość pracy w zespole

Pracodawcy w Fabiankach