BFK Kuchnie

BFK Kuchnie

BFK Kuchnie - nowy wymiar kuchni w Bielsku-Białej.

BFK Kuchnie najczęściej poszukuje kandydatów w:
Zawody Projektant Bielsko-Biała, Monter Bielsko-Biała.
Kategorie zawodowe: sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie, serwis / montaż.

Oferty pracy BFK Kuchnie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

BFK Kuchnie

Mapy

Siedziba główna

BFK Kuchnie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe

Pełna nazwa
BFK Kuchnie Lucyna Lis
Adres rejestrowy
Stefana Okrzei 2 43-300 Bielsko-Biała
NIP
9372538491
REGON
380063138
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
26.04.2018
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 16.10.Z Produkcja wyrobów tartacznych
  • 16.21.Z Produkcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewna
  • 16.22.Z Produkcja gotowych parkietów podłogowych
  • 16.23.Z Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa
  • 16.24.Z Produkcja opakowań drewnianych

Budownictwo

  • 43.32.Z Zakładanie stolarki budowlanej
  • 43.34.Z Malowanie i szklenie
  • 43.39.Z Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.24.Z Sprzedaż hurtowa skór
  • 46.41.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych
  • 46.47.Z Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego
  • 46.49.Z Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego
  • 46.65.Z Sprzedaż hurtowa mebli biurowych

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
  • 49.42.Z Działalność usługowa związana z przeprowadzkami
  • 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów
  • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
  • 52.24.C Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.92.Z Pozostałe formy udzielania kredytów

Pozostała działalność usługowa

  • 95.24.Z Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego
  • 96.09.Z Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie BFK Kuchnie

4.9

Na podstawie 27 ocen z Google.

Marlena Zając

"Na rynku jest wiele salonów meblowych a co ciekawe ceny potrafią być kosmiczne, natomiast mało kto może wie, że można mieć kuchnie za bardzo duże pieniądze a będzie ona dokładnie wykonana z tego samego co ta za połowę danej ceny. Wycenialiśmy nasz projekt w kilku salonach i dokładnie za te same meble, wykonane w tych samych materiałów i te same rozwiązania ceny potrafiły się różnić o ponad 100%, przestrzegamy co po niektórych Klientów w BFK cena była zoptymalizowana, nie wybieraliśmy najtańszej oferty bo też widzieliśmy biuro i stolarnie tej firmy, którą ja zaprezentowała i doszliśmy do wniosku, że najważniejsze to mieć wsparcie i gwarancje jakości patrząc na realizacje danego salonu, na zaplecze a co najważniejsze na kontakt ze sprzedawcą. Tak właśnie było w BFK, wiedzieliśmy że zawsze w razie czego dzwonimy i temat zostanie załatwiony a nie że zapłacimy zaliczkę i będziemy czekać kilka miesięcy po to żeby się dowiedzieć że jeszcze kilka. Różnie to bywa. W każdym razie my wybraliśmy najbardziej optymalną ofertę i nie żałujemy a mamy pewność że zaoszczędziliśmy."

6 miesięcy temu

Jerzy Tomiczek

"Ładne i urozmaicone wzornictwo. Nie wygórowane ceny. Profesjonalna i miła obsługa. Zdarzyło się tak, że był potrzebny serwis, który przyjechał szybko uwinął się bardzo zgrabnie. Generalnie polecam. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Jerzy Czechowice"

7 miesięcy temu

Karina

Karina

"Całość realizacji naszego projektu przebiegał bardzo sprawnie, od wstępnego pomiaru po spotkanie z Panią Justynka w salonie i przygotowanie projektu, dobraniu kolorów i akcesoriów, po wykonanie a na montażu AGD kończąc. Szybko, sprawnie, takiego salonu szukaliśmy."

Malgorzata Paton

"Razem z mężem długo dyskutowaliśmy na temat jaką firmę wybrać do realizacji kuchni w naszym nowym mieszkaniu, postawiliśmy na BFK no i to był bardzo dobry wybór - dziękujemy :)"

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.

Archiwalne oferty pracy BFK Kuchnie

  • Projektant/konstruktor - meble kuchenne

    BFK Kuchnie
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Jesteśmy producentem mebli kuchennych z Bielska-Białej. W związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukujemy wyjątkowych ludzi, którzy zasilą nasze szeregi i pomogą nam realizować coraz bardziej ambitne cele.

      Zakres obowiązków

      • przygotowywanie wstępnych projektów i wizualizacji na potrzeby sporządzenia oferty dla klienta
      • przygotowywanie projektu wykonawczego na potrzeby realizacji zamówienia
      • wykonywanie kalkulacji cenowych ww. projektów

      Wymagania

      • doświadczenie w projektowaniu mebli lub tworzeniu aranżacji wnętrz
      • znajomość rysunku technicznego
      • umiejętność pracy pod presją czasu
      • duża zaangażowanie w wykonywaną pracę
      • wysoka kultura osobista

      Oferujemy

      • praca w godzinach 8.00-16.00, w salonie firmowym BFK Kuchnie w Bielsku-Białej
      • stabilne zatrudnienie w stałym zespole
      • umowa o pracę na pełny etat
      • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie
  • MONTER MEBLI - PRACOWNIK PRODUKCJI

    BFK Kuchnie

      • dbanie o jak najwyższy standard montażu mebli kuchennych
      • wstępny montaż mebli kuchennych na hali produkcyjnej
      • montaż finalny mebli u klienta

      Wymagania

      • doświadczenie przy montażu mebli
      • pracowitość i sumienność w wykonywaniu powierzonych czynności
      • dokładność i dbałość o jakość finalnego produktu
      • ogólna, dobra sprawność fizyczna

      Oferujemy

      • praca w godzinach 8.00-16.00, na terenie Bielska-Białej i najbliższych okolic

Dbamy o Twoją prywatność

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo do żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących Użytkownikowi praw, można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Dostosowuję swój wybór

Dokonaj szczegółowego wyboru poniższych ustawień, aby zapisać indywidualne ustawienia prywatności. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Narzędzia statystyczne i marketingowe Google Tag Manager, Google Analytics, Google Ads, Facebook Piksel (remarketing)
Narzędzie analityczne HotJar Statystyka