Czy to Twoja firma?

Instalbud Janosz Spółka z o.o. praca

Pszczyna

Firma INSTALBUD jest przedstawicielem producentów polskich i zagranicznych z branż instalacji sanitarnych, techniki grzewczej oraz wyposażenia łazienek. Prowadzi sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną.

Instalbud Janosz Spółka z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center sprzedaż / zakupy hr / kadry praca fizyczna magazyn

Oferty pracy Instalbud Janosz Spółka z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Instalbud Janosz Spółka z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Instalbud Janosz Spółka z o.o.

Siedziba główna

Instalbud Janosz Spółka z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Instalbud Janosz Spółka z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Częstochowa
  3. Nowa Sarzyna
  4. Poznań
  5. Cieszyn
  6. Kraków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Instalbud Janosz Spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    • Bronisze
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Teren działania: Warszawa Zachodnia, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Piastów, Ożarów Mazowiecki, Leszno, Stare Babice, BłonieOpis stanowiska:
      • Aktywne pozyskiwanie klientów na rynku branży instalacyjnej, grzewczej i sanitarnej
      • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o potrzeby klientów
      • Utrzymanie stałych relacji biznesowych z klientami
      • Realizacja założonych planów sprzedażowych
      • Znajomość branży instalacyjnej, grzewczej i sanitarnej
      • Doświadczenie w kontaktach handlowych
      • Samodzielność, entuzjazm i silna motywacja do pracy
      • Wysokie umiejętności komunikacyjne
      • Prawo jazdy kat. B.
      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • Wynagrodzenie zasadnicze połączone z motywacyjnym systemem premiowym, zależnym od wyników
      • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych /m.in. Szkolenia i warsztaty branżowe/
      • Niezbędne narzędzia pracy /samochód, komputer, telefon/
      • Dodatki motywacyjne
      • Pracę w dynamicznym, zgranym zespole
      CV proszę przesyłać za pomocą przycisku do aplikowania.

      Wymagania

      • Aktywna sprzedaż i obsługa klienta
      • Sprzedaż
      • Obsługa klienta
      • Sprzedaż bezpośrednia

Pracodawcy w Pszczynie