Czy to Twoja firma?

Manpower Group sp. z o.o. praca

Poznań

Witajcie, jesteśmy ManpowerGroup Sp. z o.o., waszym zaufanym partnerem w dziedzinie Human Resources. Nasza historia sięga ponad 70 lat wstecz na arenie międzynarodowej, a w Polsce jesteśmy obecni i aktywni już od ponad dwóch dekad. Nasza misja, choć nie została tu bezpośrednio wymieniona, jest prosta – umożliwiamy ludziom i firmom osiągać ich pełen potencjał na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.

Jako lider innowacyjnych rozwiązań HR, oferujemy szeroki wachlarz usług, które obejmują rekrutację wewnętrzną i zewnętrzną, kompleksową obsługę kadrowo-płacową, a także doradztwo i wsparcie techniczne. Nasze działania są ukierunkowane na dostarczanie najwyższej jakości usług, które odpowiadają na potrzeby zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw w 80 krajach i terytoriach na całym świecie.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z globalnej sieci oddziałów i bogatego doświadczenia, które pozwala nam na kreowanie trendów w branży HR. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do innowacji i dostosowywania się do zmieniającego się rynku pracy, co pozwala nam na skuteczne wspieranie naszych klientów w osiąganiu ich celów biznesowych.

Chociaż nie podajemy tutaj konkretnych danych dotyczących liczby naszych pracowników czy zdefiniowanych wartości firmy, możecie być pewni, że każdy członek naszego zespołu jest zaangażowany w dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Jako firma notowana na giełdzie NYSE, jesteśmy synonimem stabilności finansowej i zaufania, które codziennie budujemy w relacjach z naszymi klientami i pracownikami.

Zapraszamy do współpracy z ManpowerGroup Sp. z o.o. – razem możemy tworzyć przyszłość rynku pracy, która będzie korzystna dla wszystkich.

Manpower Group Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł magazyn

Oferty pracy Manpower Group Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Manpower Group Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Manpower Group Sp. z o.o.

Siedziba główna

Manpower Group Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Manpower Group Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Częstochowa
  2. Poznań
  3. Bielsko-Biała
  4. Mosina
  5. Szczecin
  6. Zielona Góra

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Manpower Group Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pakowacz/pracownik magazynowy

    • Chocicza Mała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -wypakowanie paczek ok. 20 kg
      -przepakowanie paczek,
      -niszczenie paczek

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: bardzo dobra sprawność fizyczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: /godzinę
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Operator wózka widłowego.

    • Września
    • umowa agencyjna

      Obsługa wózka widłowego, załadunek i rozładunek towaru.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wymagane doswiadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego oraz posiadanie uprawnienia UDT

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 24 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Umowa agencyjna, w systemie trzyzmianowym. Wysokość wynagrodzenia 24 zł brutto/h.
  • Pracownik produkcji-umowa o pracę tymczasową

    • Jankowice
    • 3 200 zł / mies.

      pakowanie, segregowanie artykułów czekoladowych
      bezpłatny transport
      osoba do kontaktu: Marzena Zdeb -Starszy konsultant biznesowy tel. 882-189-797
      Oferta ważna do 07.08.2021

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: aktualna książeczka Sanepid

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: MONDELEZ INTERNATIONAL
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Poznaniu