Czy to Twoja firma?

TAUBER POLSKA sp. z o.o. praca

Gryfice

Z dumą prezentujemy TAUBER, firmę z ponad półwieczną tradycją, która wyrosła na lidera w dziedzinie usuwania amunicji oraz w branży budownictwa lądowego. Nasza historia sięga 1964 roku, kiedy to Kilian-Alois Tauber postawił pierwsze kroki w specjalistycznym segmencie odzyskiwania niewypałów. Z biegiem lat rozwijaliśmy nasze kompetencje, a w 1972 roku poszerzyliśmy działalność o budownictwo lądowe, co pozwoliło nam na oferowanie jeszcze szerszego zakresu usług.

Jesteśmy dumni, że nasz zespół liczy obecnie ponad 450 wykwalifikowanych pracowników. To dzięki nim możemy realizować skomplikowane projekty na terenie Niemiec, Polski oraz na całym świecie, w miejscach tak odległych jak Azerbejdżan czy Irak. Nasza międzynarodowa obecność to wynik nie tylko naszej wiedzy, ale i zaangażowania w każde powierzone nam zadanie.

W TAUBER stawiamy na innowacje i jakość, dlatego nasz zespół składa się z doświadczonych inżynierów, chemików, geofizyków, geodeci, geografów, operatorów maszyn i rzemieślników. Wszyscy oni pracują z pasją, by dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Nasza oferta obejmuje analizę zdjęć lotniczych, geofizykę, a także odzyskiwanie, rozbrajanie i niszczenie amunicji. W segmencie budownictwa lądowego realizujemy projekty, które przyczyniają się do rozwoju infrastruktury i poprawy jakości życia społeczności lokalnych.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko wiedza i doświadczenie, ale również logistyczna sprawność – nasze bazy są rozmieszczone tak, aby żadna z nich nie była oddalona od siebie o więcej niż 150 km. To pozwala nam na szybką i efektywną reakcję na potrzeby naszych klientów.

W TAUBER rozumiemy, że zaufanie to podstawa każdej relacji biznesowej. Dlatego każdego dnia pracujemy na to zaufanie, dbając o bezpieczeństwo i jakość naszych usług. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy budować bezpieczną przyszłość.

TAUBER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

Oferty pracy TAUBER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TAUBER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TAUBER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

TAUBER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TAUBER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomocniczy robotnik budowlany

    TAUBER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gryfice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace na budowie w województwie zachodniopomorskim

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gryficach