Czy to Twoja firma?

A&R Manufactura Polska sp. z o.o. praca

Głogów

Jesteśmy A&R Manufactura Polska, dumnym producentem tekstyliów technicznych i przemysłowych, których jakość i precyzja stoją na straży potrzeb naszych klientów. Nasza historia rozpoczęła się w Głogowie, sercu przemysłu tekstylnego, 25 maja 2017 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym zastosowaniom.

Nasze produkty to owoc pasji i zaangażowania, które wkładamy w każdy etap produkcji. Specjalizujemy się w tworzeniu tekstyliów, które znajdują zastosowanie w różnorodnych branżach – od technicznych po specjalistyczne. Choć nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej oferty, zapewniamy, że każdy produkt opuszczający nasze linie produkcyjne jest synonimem niezawodności i innowacji.

Jako firma, której podstawą działalności jest produkcja tekstylna, rozumiemy wyzwania rynku i potrzeby naszych klientów. Dążymy do tego, aby nasze tekstylia były nie tylko wysokiej jakości, ale także aby odpowiadały na specyficzne wymagania techniczne i funkcjonalne. Mimo że nie dysponujemy obecnie pełnymi informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, jesteśmy przekonani o sile i potencjale naszych produktów.

Nasze zaangażowanie w doskonałość i dążenie do ciągłego rozwoju są niezmiennie silne, mimo braku danych dotyczących certyfikatów bezpieczeństwa i jakości. Wierzymy, że nasze produkty mówią same za siebie, a zadowolenie klientów jest najlepszym świadectwem naszej pracy.

W A&R Manufactura Polska zawsze stawiamy na transparentność i uczciwość w biznesie. Chociaż nie możemy podzielić się konkretnymi danymi finansowymi, nasz kapitał zakładowy wynosi 50 000 zł, co świadczy o naszym zaangażowaniu i stabilności.

Zapraszamy do świata A&R Manufactura Polska, gdzie tradycja tekstylna łączy się z nowoczesnością, a każdy produkt jest dowodem na to, że polska myśl technologiczna ma się czym pochwalić na arenie międzynarodowej. Jesteśmy tu, aby służyć naszym klientom i rozwijać się razem z nimi.

A&R Manufactura Polska sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Krawiec Głogów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy A&R Manufactura Polska sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca A&R Manufactura Polska sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa A&R Manufactura Polska sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
A&R Manufactura Polska sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca A&R Manufactura Polska sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Szwaczka

    • Głogów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnię szwaczkę z dużym doświadczeniem

      Zakres obowiązków

      • Obsługa maszyn do szycia

      Wymagania

      • Doświadczenie

      Oferujemy

      • Praca stała na umowę
      • Premia

Pracodawcy w Głogowie