Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie Spółka z o.o. praca

Ciechanów

Jako Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie, jesteśmy dumni z naszej roli jako innowacyjnego lidera w dziedzinie energetyki. Nasza historia zaczyna się w malowniczym Ciechanowie, gdzie od lat dostarczamy energię elektryczną i cieplną, a także gaz, parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Nasze usługi są kluczowe dla codziennego życia i komfortu mieszkańców, a także dla funkcjonowania lokalnych przedsiębiorstw.

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko dostawę ciepła systemowego, ale także zaawansowane rozwiązania takie jak ogrzewanie kaloryferami i automatyka pogodowa. Dzięki ambitnym inwestycjom i wsparciu funduszy unijnych, przeszliśmy transformację w ekologiczną elektrociepłownię. To innowacyjne podejście pozwala nam nie tylko chronić środowisko naturalne, ale również oferować naszym klientom energię wytworzoną w sposób zrównoważony.

Jesteśmy firmą, która stawia na rozwój i jakość. Spełniamy najwyższe standardy i normy środowiskowe, co potwierdza nasze zaangażowanie w ochronę czystości powietrza. Nasza przewaga konkurencyjna wynika z połączenia stabilności finansowej, dzięki pozyskanym funduszom unijnym, z zaufaniem, jakim obdarzają nas nasi klienci. To wszystko sprawia, że jesteśmy postrzegani jako niezawodny partner w dziedzinie energetyki.

W naszej działalności kierujemy się zasadami odpowiedzialności społecznej i ekologicznej. Dążymy do tego, aby nasze rozwiązania były nie tylko efektywne, ale również przyjazne dla środowiska. Jesteśmy przekonani, że nasza praca przyczynia się do budowania lepszej przyszłości dla Ciechanowa i jego mieszkańców.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych odbiorców naszych usług. Razem możemy tworzyć zrównoważoną i energetycznie efektywną przyszłość.

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie Spółka z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika it (informatyka) zarządzanie / dyrekcja logistyka / spedycja / transport serwis / montaż

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie Spółka z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie Spółka z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie Spółka z o.o.

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie Spółka z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie Spółka z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Ciechanów
  3. Katowice
  4. Łomża
  5. Bielsko-Biała
  6. Maków Mazowiecki
  7. Gdańsk
  8. Olsztyn
  9. Plock
  10. Garwolin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie Spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds rozliczeń

    • Ciechanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - przygotowanie, ewidencjonowanie i analiza danych;
      - bieżące rozliczenia i sprawozdawczość z operatorem Energa i rozliczenia związane z działalnością dotyczącą energii elektrycznej;
      - przygotowywanie i kompletowanie niezbędnej dokumentacji związanych z działalnością wytwarzania i sprzedaży energii elektrycznej;
      - realizacja procedur związanych z uzgodnieniami z operatorem Energa;
      - bieżąca analiza stanu prawnego, sygnalizowanie zmian prawnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: CERTYFIKAT PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO- BIUROWY Z OBSŁUGĄ KOMPUTERA
      • Inne wymagania: wykształcenie- średnie zawodowe, Certyfikat -pracownik administracyjno-biurowy z obsługą komputera.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ciechanowie