Czy to Twoja firma?

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE GMINY INOWROCŁAW praca

Jaksice
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE GMINY INOWROCŁAW najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE GMINY INOWROCŁAW

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE GMINY INOWROCŁAW

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE GMINY INOWROCŁAW

Siedziba główna

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE GMINY INOWROCŁAW poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE GMINY INOWROCŁAW
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bydgoszcz
  2. Gdańsk
  3. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE GMINY INOWROCŁAW - oferty archiwalne

  • Konserwator (nr 2862)

    • Jaksice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace remonowo-konserwatorskie

      Wymagania

      • Inne wymagania: wymagany własny samochód, mobilność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego (nr 1568)

    • Jaksice

      nauczyciel przedszkola

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe - wychowanie przedszkolne, nauczanie zintegrowane, metodyka języka angielskiego do nauczania w przedszkolu lub z fililogią angielską, ciepło i empatia w kontaktach z dziećmi, zorganizowanie i zaangażowanie, mobilność, prawo jazdy kat B, własny samochód

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 079 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +dodatki, uzależnione od stopnia awansu
  • Konserwator (nr 1860)

    • Jaksice
    • 2 800 zł / mies.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wymagany własny samochód

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Jaksicach