Czy to Twoja firma?

Przedszkole Prywatne Jacek i Agatka praca

Piotrków Trybunalski

W sercu zieleni, w otulinie Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego, znajduje się nasze Przedszkole Prywatne "Jacek i Agatka". Od 2005 roku, kiedy to Julita Skrzypczyk zainicjowała naszą edukacyjną podróż, pragniemy tworzyć miejsce, gdzie każde dziecko może rozwijać się w harmonii ze swoim potencjałem. Obecnie, pod kierownictwem Hanny Nejman-Ćwikły, kontynuujemy misję wspierania młodych umysłów w ich wszechstronnym rozwoju.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku edukacyjnym, potwierdzonej oceną "A" przez Kuratorium Oświaty w Łodzi. To wyróżnienie jest wynikiem naszego zaangażowania w innowacyjne metody nauczania, w tym projektu z elementami metody Glenna Domana oraz realizacji innowacji programowo-metodycznej „DAR ZABAWY – według koncepcji F. Froebela”, które wprowadziliśmy z myślą o naszych wychowankach.

W naszym przedszkolu dzieci mają możliwość uczestnictwa w różnorodnych zajęciach, które wzbogacają ich edukację przedszkolną. Od rytmiki, przez warsztaty kulinarne, teatralne, aż po koncerty filharmonii – każde dziecko znajdzie coś dla siebie, co pozwoli mu odkrywać świat przez zabawę i twórcze działanie. Ponadto, zapewniamy specjalistyczne usługi rehabilitacyjne, dzięki którym możemy wszechstronnie wspierać rozwój naszych podopiecznych.

Nasze przedszkole to nie tylko miejsce nauki, ale przede wszystkim bezpieczna przystań, gdzie dzieci mogą czuć się jak w domu. Położenie wśród zieleni sprzyja relaksowi i kontaktowi z naturą, co jest naszym niewątpliwym atutem. Z dumą podkreślamy, że nasze działania edukacyjne i opiekuńcze są zawsze zgodne z ideami Janusza Korczaka, które są dla nas inspiracją w codziennej pracy.

W "Jacku i Agatce" każdy dzień to nowa przygoda, a naszym celem jest, aby nasze przedszkolaki wyruszały w świat pełne ciekawości, z ufnością w swoje możliwości i gotowością do ciągłego odkrywania. Zapraszamy do wspólnego pisania kolejnych rozdziałów tej niezwykłej edukacyjnej historii.

Przedszkole Prywatne Jacek i Agatka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Przedszkole Prywatne Jacek i Agatka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Prywatne Jacek i Agatka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedszkole Prywatne Jacek i Agatka

Siedziba główna

Przedszkole Prywatne Jacek i Agatka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Przedszkole Prywatne Jacek i Agatka
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Rzeszów
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedszkole Prywatne Jacek i Agatka - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • Piotrków Trybunalski
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      sprzątanie pomieszczeń przedszkolnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: chęci do pracy, odpowiedzialność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    • pełny etat

      nauczanie dzieci w wieku przedszkolnym

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe: pedagogika przedszkolna, pedagogika wczesnoszkolna, mile widziane doświadczenie w zawodzie;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wg. karty nauczyciela

    • 2 900 zł / mies.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN

Pracodawcy w Piotrkowie Trybunalskim