Czy to Twoja firma?

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży praca

Zabór

Jesteśmy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży, zlokalizowany w malowniczym Zaborze, w sercu województwa lubuskiego. Nasza misja skupia się na dostarczaniu specjalistycznej opieki zdrowotnej, która wspiera rozwój i dobrostan naszych młodych pacjentów.

Nasze centrum to nie tylko miejsce, gdzie diagnozujemy i leczymy zaburzenia zdrowia psychicznego u dzieci i młodzieży, ale przede wszystkim przestrzeń, gdzie każdy młody człowiek jest traktowany z największą troską i zrozumieniem. Dysponujemy Oddziałem Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży, który dzieli się na trzy pododdziały: dla dzieci, dla młodzieży oraz obserwacyjny. Dodatkowo, nasza Poradnia Zdrowia Psychicznego służy pomocą ambulatoryjną.

Zdajemy sobie sprawę, że zdrowie psychiczne to nie tylko leczenie, ale również edukacja i wsparcie w codziennym funkcjonowaniu. Dlatego też oferujemy nauczanie w ramach Zespołu Szkół Specjalnych, które pozwala naszym młodym pacjentom na kontynuowanie edukacji podczas pobytu w naszej placówce.

Jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego wyposażenia, które obejmuje sprzęt fizjoterapeutyczny oraz obiekty sportowe, takie jak boisko ze sztuczną nawierzchnią, sala gimnastyczna i basen odkryty. Wierzymy, że aktywność fizyczna jest kluczowym elementem terapii i ogólnego rozwoju naszych pacjentów.

Jako część systemu Narodowego Funduszu Zdrowia, zapewniamy stabilność i bezpieczeństwo opieki medycznej. Choć nie dysponujemy pełnymi danymi dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy historii, nasze zaangażowanie w pomoc dzieciom i młodzieży z zaburzeniami zdrowia psychicznego jest niezachwiane.

Zapraszamy do naszego Centrum, gdzie każdego dnia dążymy do tego, aby nasza opieka była synonimem zrozumienia, profesjonalizmu i innowacyjności. Razem tworzymy miejsce, w którym młodzi ludzie mogą odzyskać równowagę i radość życia.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży

Siedziba główna

Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży- Poradnia Pozytywka

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży - oferty archiwalne

  • Inspektor ds. bhp i przepisów przeciwpożarowych

    Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży
    • Zabór
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Znajomość i stosowanie przepisów i procedur obowiązujących w podmiotach prowadzących działalność leczniczą w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów przeciwpożarowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie kierunek BHP I przepisów P-Poż. Mile widziane doświadczenie w zakresie BHP i przepisów P-Poż.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wymiar czasu pracy: 3/8 etatu
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista ds. kadr i płac, specjalista ds. kadr i płac w projekcie unijnym

    • Zabór

      rozliczanie kadr i płac w projekcie unijnym

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: ekonomiczne lub administracyjne
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub administracyjne, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w podmiocie leczniczym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 450 PLN
  • Specjalista ds. kadr i płac

    • Zabór
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • 4 900 zł / mies.

      Obsługa programu kadrowo-płacowego ERP Optima. Przekazywanie informacji ZUS Płatnik zgodnie z posiadaną informacją. Przygotowywanie wypłat wynagrodzeń dla pracowników. Prowadzenie sprawozdawczości dla potrzeb GUS, innych jednostek. Realizacja wniosków egzekucyjnych oraz potrąceń z poborów. Rozliczanie pracowników objętych podatkiem dochodowym, potrącanie zaliczki na podatek dochodowy oraz sporządzanie Pitów. Inne bieżące obowiązki.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN

Pracodawcy w Zaborze