TM LagerTechnik Maciej Złotkowski

Czy to Twoja firma?

TM LagerTechnik Maciej Złotkowski praca

Śmigiel

Firma TM LAGERTECHNIK zajmuje się produkcją pojemników Techniczno-Magazynowych

W naszej ofercie posiadamy również pojemniki komunalne i pojemniki specjalne.

Głównymi odbiorcami naszej firmy są przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej, metalowej - odlewnie - kuźnie a także firmy zajmujące się recyklingiem odpadów.

TM LagerTechnik Maciej Złotkowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy TM LagerTechnik Maciej Złotkowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TM LagerTechnik Maciej Złotkowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Serwisant/Hydraulik

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Wiechlice
    Wygasa
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa TM LagerTechnik Maciej Złotkowski

Siedziba główna

Praca TM LagerTechnik Maciej Złotkowski - oferty archiwalne

  • Spawacz Mig Mag

    • Śmigiel
    • pełny etat
    • 4 500 zł / mies.
    • Producent palet metalowych, poszukuje kandydatów na stanowisko Spawacz MAG.

      Więcej informacji pod numerem telefonu: 511-583 -535.

      Zakres obowiązków

      • Wykonanie przyrządu lub wyspawywanie przygotowanych detali
      • Spawanie elementów metalowych na podstawie wzorów lub rysunków technicznych
      • Dbanie o wysoką jakość produktów

      Wymagania

      • Doświadczenie w spawaniu metoda MAG
      • Dokładność
      • Dyspozycyjność i Motywacja do pracy

      Oferujemy

      • Stawkę ustalamy w zależności od umiejętności (zaczynamy od 4500 brutto).
      • Umowę o pracę
      • Pracę w godzinach 6-14
      • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
      • Przyjazne środowisko pracy

Pracodawcy w Śmigielu