PZ Cormay S.A.

Czy to Twoja firma?

PZ Cormay S.A. praca

Łomianki

GRUPA CORMAY - jesteśmy uznanym producentem wysokiej jakości odczynników diagnostycznych i dystrybutorem światowej klasy aparatury medycznej. Od 35 lat produkujemy i rozwijamy testy stosowane w diagnostyce laboratoryjnej doceniane przez diagnostów na całym świecie. W Polsce nasz zespół składa się z ok. 200 osób, pracujących w 3 lokalizacjach: Warszawa, Lublin, Marynin koło Lublina (zakład produkcyjny). Jednak to nie wszyscy - posiadamy również spółki zależne w Rosji, na Białorusi oraz w Szwajcarii.

PZ Cormay S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PZ Cormay S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PZ Cormay S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PZ Cormay S.A.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Lublin
  4. Ostrowiec Swietokrzyski
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PZ Cormay S.A. - oferty archiwalne

  • Pracownik Produkcji

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

      Pracownik produkcyjny

      Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

      Zakres obowiązków

      • Dozowanie i pakowanie odczynników
      • Przenoszenie paczek z towarem

      Wymagania

      • Minimum średnie wykształcenie
      • Umiejętność zarządzania sobą w czasie, organizacji pracy
      • Elastyczność, zaangażowanie
      • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Umowę o pracę
      • Przyjazną atmosferę w pracy
      • Wypłatę zawsze na czas
      • Stałe godziny pracy 7-15
      • pełne szkolenie z zakresu obowiązków

Pracodawcy w Łomiankach