Czy to Twoja firma?

Weld Technology S.C Rafał Koryciński, Roman Ślusarczyk praca

Nowe Bielice

Jesteśmy Weld Technology S.C., specjalistami w dziedzinie obróbki metali, z głęboko zakorzenioną pasją do tworzenia trwałych i estetycznych konstrukcji metalowych. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Koszalinie, gdzie z dnia na dzień przekuwamy innowacje w rzeczywistość.

Nasza oferta to przede wszystkim precyzyjne spawanie stali nierdzewnej, aluminiowej i czarnej. Każde zlecenie traktujemy jako wyzwanie, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i precyzją, bo wiemy, że w naszej branży szczegóły mają znaczenie. Jakość naszych usług to fundament, na którym budujemy relacje z naszymi klientami.

Chociaż nie dysponujemy informacjami dotyczącymi naszej historii czy misji, to nasze codzienne działania są najlepszym świadectwem tego, kim jesteśmy i co jest dla nas ważne. Współtworzymy firmę, która nieustannie dąży do doskonałości, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas największym priorytetem.

Jako założyciele - ja, Rafał Koryciński, i mój wspólnik Roman Ślusarczyk - jesteśmy dumni z tego, co udało nam się razem osiągnąć. Każdego dnia pracujemy ramię w ramię z naszym zespołem, aby dostarczać produkty i usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów.

Choć nie posiadamy danych na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w tworzenie produktów najwyższej jakości mówi samo za siebie. Wierzymy, że nasza praca jest naszą najlepszą wizytówką.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

Weld Technology S.C Rafał Koryciński, Roman Ślusarczyk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Weld Technology S.C Rafał Koryciński, Roman Ślusarczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Weld Technology S.C Rafał Koryciński, Roman Ślusarczyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Weld Technology S.C Rafał Koryciński, Roman Ślusarczyk

Siedziba główna

Praca Weld Technology S.C Rafał Koryciński, Roman Ślusarczyk - oferty archiwalne

  • Ślusarz szlifierz

    Weld Technology S.C Rafał Koryciński, Roman Ślusarczyk
    • Nowe Bielice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000-5 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      wiercenie, cięcie na pile, gradowanie, czyszczenie

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: możliwość przyczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Bielicach Nowych