Czy to Twoja firma?

DREAMS sp. z o.o. praca

Wałcz

Jesteśmy DREAMS – sercem przemysłu w Wałczu, gdzie inżynieria i pasja do metalu łączą się, tworząc konstrukcje, które są fundamentem wielkich projektów. Nasza działalność koncentruje się na produkcji konstrukcji metalowych i ich części, a nasze wyroby znajdują zastosowanie w różnorodnych branżach.

Od początku naszej działalności, zbudowaliśmy silną pozycję na rynku, współpracując z cenionymi firmami w regionie. Nasze partnerstwa z takimi markami jak Kolorama, Laser-Metal czy Inpost świadczą o zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci i o wysokiej jakości naszych usług. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do rozwoju lokalnego przemysłu i jednocześnie wpływać na kształtowanie krajobrazu gospodarczego naszego regionu.

Nasza ekipa to międzynarodowy zespół specjalistów z Polski, Ukrainy, Gruzji, Białorusi, Rosji, Indii, Kazachstanu i Uzbekistanu. Ta różnorodność kulturowa wzbogaca naszą firmę i pozwala na wymianę doświadczeń, co przekłada się na innowacyjność i kreatywność w naszych projektach. Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej misji czy jasno określonych wartości, to codziennie dążymy do doskonałości, dbając o każdy detal naszych wyrobów.

W naszej pracy kierujemy się zasadą, że każdy projekt jest wyjątkowy i zasługuje na indywidualne podejście. Niezależnie od tego, czy tworzymy skomplikowane konstrukcje, czy prostsze elementy, zawsze stawiamy na precyzję i trwałość. Nasze produkty są dowodem na to, że polska myśl techniczna stoi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy świadomi, że zaufanie naszych klientów to nie tylko kwestia umiejętności, ale także solidności i stabilności. Dlatego też, choć nie podajemy szczegółów finansowych, możemy zapewnić, że nasza działalność opiera się na solidnych fundamentach, co pozwala nam patrzeć w przyszłość z optymizmem.

W DREAMS wiemy, że nasza praca ma znaczenie. Tworzymy konstrukcje, które stają się częścią większych całości, a nasze zaangażowanie i dbałość o detale przekładają się na sukcesy naszych klientów. Zapraszamy do współpracy – razem możemy zbudować coś trwałego.

DREAMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Administrator IT Wałcz
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy DREAMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DREAMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DREAMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca DREAMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    DREAMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Czaplinek
    • umowa zlecenie
    • Zakres obowiązków

      Prace związane ze składaniem wiązek przewodów elektrycznych i kabli. Praca siedząca, 12 godzin dziennie nawet 7 dni w tygodniu jeśli pracownik wyraża chęć pracy.

      Wymagania

      Podstawowa znajomość języka Polskiego, umiejętność czytania w języku Polskim. Chęć do pracy i zaangażowanie

      Oferujemy

      Praca w zakłądzie produkcyjnym, zakwaterowanie zapewniamy, praca siedząca, 12 godzin dziennie nawet 7 dni w tygodniu, praca na 2-3 miesiące

Pracodawcy w Wałczu