Czy to Twoja firma?

BIS-PAK sp. z o.o. praca

Świdwin

Jesteśmy BIS-PAK – Twoim zaufanym partnerem w świecie opakowań. Nasza pasja to tworzenie trwałych i bezpiecznych opakowań z polipropylenu, które służą branży spożywczej na całym świecie. Od ponad trzech dekad, dzięki naszemu doświadczeniu i ciągłemu dążeniu do doskonałości, dostarczamy produkty, które nie tylko chronią zawartość, ale i przyciągają wzrok konsumenta.

Nasze opakowania, wykonywane z najwyższą precyzją, są wynikiem pracy nowoczesnej fabryki produkującej metodą wtrysku. Dzięki własnej narzędziowni do produkcji form wtryskowych, jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów, oferując im nie tylko standardowe rozwiązania, ale i te spersonalizowane. Co więcej, nasze opakowania mogą być wyposażone w etykiety IML, co pozwala na wtopienie grafiki bezpośrednio w materiał opakowania, zapewniając wyjątkową estetykę i trwałość.

Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w innowacje i jakość. Nasze maszyny to sprzęt najwyższej klasy od globalnych liderów, co gwarantuje powtarzalność i bezpieczeństwo produkcji. To właśnie dzięki temu nasze opakowania są synonimem niezawodności i zaufania wśród naszych partnerów.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, co potwierdza posiadany przez nas certyfikat ISO 22000:2018. Łączy on system HACCP z dobrymi praktykami produkcyjnymi (GMP/GHP) oraz standardami ISO 9001, co zapewnia bezpieczeństwo żywności na każdym etapie jej produkcji i dystrybucji.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z nieustannego poszukiwania innowacyjnych rozwiązań w produkcji oraz z inwestycji w nowoczesne wyposażenie. Rozumiemy, że świat się zmienia, a wraz z nim potrzeby naszych klientów. Dlatego też nieustannie się rozwijamy, aby sprostać tym wyzwaniom i oferować produkty, które będą nie tylko funkcjonalne, ale i estetycznie dopasowane do oczekiwań rynku.

W BIS-PAK wierzymy, że nasze opakowania to coś więcej niż tylko zabezpieczenie produktu – to element, który buduje wizerunek marki i wpływa na decyzje zakupowe konsumentów. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej historii i zapraszamy do dalszego tworzenia jej razem z nami.

Oferty pracy BIS-PAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIS-PAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BIS-PAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca BIS-PAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pakowacz ręczny

    BIS-PAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Świdwin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 072 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Odbiór spod maszyny pojemników, pakowanie detali, kompletowanie, kontrola wyrobow przed zapakowaniem.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe na danym stanowisku pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 072 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świdwinie