Czy to Twoja firma?

BANK SPÓŁDZIELCZY W NAMYSŁOWIE praca

Namysłów

BANK SPÓŁDZIELCZY W NAMYSŁOWIE to nie tylko instytucja finansowa, ale przede wszystkim społeczność, która od lat wspiera lokalną gospodarkę i mieszkańców. Nasze korzenie sięgają serca Polski, gdzie z dumą służymy mieszkańcom Namysłowa i okolic. Jako bank uniwersalny, jesteśmy tu dla Ciebie, oferując kompleksowe usługi bankowe dostosowane do potrzeb każdego klienta – od osób prywatnych, przez rolników indywidualnych, aż po małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje samorządowe.

Nasza społeczność spółdzielcza liczy ponad 13 tysięcy członków, co świadczy o silnych więziach i zaufaniu, jakim nas obdarzacie. Jesteśmy blisko ludzi i ich codziennych spraw, dlatego zawsze staramy się być dostępni i otwarci na potrzeby naszych klientów. Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej misji czy wyraźnie zdefiniowanych wartości, to codziennie pracujemy z pasją, aby dostarczać usługi najwyższej jakości, dbając o bezpieczeństwo powierzonych nam środków.

W Banku Spółdzielczym w Namysłowie rozumiemy, że każdy klient jest inny i ma swoje unikalne potrzeby. Dlatego też nasza oferta jest szeroka i elastyczna, a podejście do klienta – indywidualne i pełne empatii. Jesteśmy bankiem, który słucha i reaguje, dostosowując swoje produkty i usługi do zmieniającego się świata i oczekiwań naszych klientów.

Chociaż nie posiadamy danych na temat naszej pozycji rynkowej czy innowacyjności, to nieustannie dążymy do doskonalenia naszych usług, aby zapewnić Ci wygodę i satysfakcję z korzystania z naszych rozwiązań bankowych. Nasza historia i doświadczenie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej są świadectwem naszego zaangażowania i stabilności, której możesz nam zaufać.

Zapraszamy do współtworzenia naszej historii, dołączając do grona zadowolonych klientów i członków Banku Spółdzielczego w Namysłowie. Razem możemy więcej, a Twoje finanse są u nas w dobrych rękach.

BANK SPÓŁDZIELCZY W NAMYSŁOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center bankowość / finanse it (informatyka) sprzedaż / zakupy

Oferty pracy BANK SPÓŁDZIELCZY W NAMYSŁOWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BANK SPÓŁDZIELCZY W NAMYSŁOWIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BANK SPÓŁDZIELCZY W NAMYSŁOWIE

Siedziba główna

BANK SPÓŁDZIELCZY W NAMYSŁOWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
BANK SPÓŁDZIELCZY W NAMYSŁOWIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Namyslów
  2. Wrocław
  3. Częstochowa
  4. Katowice
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BANK SPÓŁDZIELCZY W NAMYSŁOWIE - oferty archiwalne

  • Asystent ds. sprzedaży ofpr/22/0753

    • Świerczów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wg. programu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Uprawnienia: obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Asystent ds. sprzedaży 481

    • Pokój
    • staż/praktyka
    • 2 800 zł / mies.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Namysłowie