Czy to Twoja firma?

Restauracja Belweder przy ul. Gen. Kleeberga w Białymstoku Stanisław Strzałkowski praca

Porosły-Kolonia

Witaj w Restauracji Belweder, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy posiłek jest świętowaniem smaku. Od momentu otwarcia naszych drzwi w sierpniu 2000 roku, staliśmy się miejscem, w którym goście mogą doświadczyć prawdziwej polskiej gościnności w otoczeniu malowniczej Porosły-Kolonii.

Nasza restauracja jest wyrazem pasji do doskonałej kuchni i komfortowego zakwaterowania. Oferujemy nie tylko pokoje noclegowe, ale także wyśmienite dania kuchni polskiej, które przygotowujemy z najwyższą starannością, aby zadowolić nawet najbardziej wymagające podniebienia. Nasze śniadania w formie bufetu szwedzkiego lub al'a carte to idealny początek dnia, a strefa fitness i SPA zapewniają relaks i odprężenie.

Jesteśmy dumni z naszego ogródka piwnego, gdzie można delektować się chwilą spokoju, i z placu zabaw, który sprawia, że nasza oferta jest przyjazna dla rodzin. Grill nad stawem rybnym to idealne miejsce na organizację niezapomnianych spotkań w ciepłe letnie wieczory.

Zrozumienie potrzeb naszych gości jest dla nas priorytetem, dlatego zapewniamy darmowy Internet WiFi i bezpłatny parking, a także gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie w naszej bogatej ofercie rekreacyjnej. Jako Restauracja Belweder, jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią Waszych wyjątkowych chwil, oferując miejsce, gdzie każdy szczegół ma znaczenie.

Pod przewodnictwem naszego właściciela, Stanisława Strzałkowskiego, nieustannie dążymy do tego, aby nasze usługi stały na najwyższym poziomie. Choć nie zdradzamy szczegółów naszej konkurencyjnej przewagi, jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w jakość i zadowolenie gości mówi samo za siebie.

Zapraszamy do Restauracji Belweder, gdzie każdy dzień to nowa okazja, by cieszyć się życiem w najlepszym wydaniu.

Restauracja Belweder przy ul. Gen. Kleeberga w Białymstoku Stanisław Strzałkowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka obsługa klienta / call center praca fizyczna

Oferty pracy Restauracja Belweder przy ul. Gen. Kleeberga w Białymstoku Stanisław Strzałkowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Restauracja Belweder przy ul. Gen. Kleeberga w Białymstoku Stanisław Strzałkowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Restauracja Belweder przy ul. Gen. Kleeberga w Białymstoku Stanisław Strzałkowski

Siedziba główna

Restauracja Belweder przy ul. Gen. Kleeberga w Białymstoku Stanisław Strzałkowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Restauracja Belweder przy ul. Gen. Kleeberga w Białymstoku Stanisław Strzałkowski - oferty archiwalne

  • Kucharz

    Restauracja Belweder przy ul. Gen. Kleeberga w Białymstoku Stanisław Strzałkowski
    • Porosły-Kolonia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      x

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Porosłach-Kolonii