Czy to Twoja firma?

REHASENSE sp. z o.o. praca

Piotrków Trybunalski

W Rehasense, naszą misją jest ułatwianie życia osobom starszym i niepełnosprawnym, poprzez dostarczanie produktów, które nie tylko znacząco poprawiają ich mobilność, ale również są synonimem najwyższej jakości i funkcjonalności. Jako lider w branży, z dumą patrzymy na nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji, które pozwala nam nieustannie innowować i dostosowywać nasze rozwiązania do potrzeb naszych użytkowników.

Nasze produkty, w tym transfer aids oraz rampy, są stworzone z myślą o tych, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia w codziennym życiu. Każdy element, który opuszcza naszą linię produkcyjną, jest wynikiem głębokiego zrozumienia i empatii wobec naszych klientów. To właśnie ta filozofia kieruje nami w dążeniu do miana "best of the best" w każdym aspekcie naszej działalności.

Z radością obserwujemy, jak nasze rozwiązania zyskują uznanie na rynkach europejskim i azjatyckim. To dowód na to, że nasza ciężka praca i zaangażowanie w kwestię innowacji przekładają się na realne korzyści dla użytkowników. W REHASENSE zawsze stawiamy na pierwszym miejscu potrzeby naszych klientów, a nasze produkty są tego najlepszym przykładem.

Zapraszamy do poznania naszej historii, naszych produktów i wartości, które nas kierują. Razem możemy uczynić świat bardziej dostępnym dla wszystkich, którzy potrzebują naszego wsparcia.

REHASENSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media księgowość / ekonomia hr / kadry

Oferty pracy REHASENSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca REHASENSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa REHASENSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

REHASENSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca REHASENSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier

    REHASENSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Piotrków Trybunalski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 200 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu,
      rozlokowanie towaru na regałach,
      kompletowanie, pakowanie i wysyłka towarów,
      prowadzenie dokumentacji i ewidencji magazynowej,
      wprowadzanie danych do aplikacji systemowych;

      Wymagania

      • Inne wymagania: uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych (UDT), mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Piotrkowie Trybunalskim