Czy to Twoja firma?

SARNA sp. z o.o. praca

Małdyty

Od ponad dwóch dekad, w sercu Warmii i Mazur, SARNA ARCHITEKCI kreuje przestrzenie, które żyją w harmonii z ludźmi i ich potrzebami. Nasza pasja do projektowania wnętrz mieszkalnych i komercyjnych rozkwitła w 2002 roku i od tego czasu nieustannie się rozwija, pozwalając nam na tworzenie miejsc o subtelnym luksusie, które zachwycają swoją estetyką i funkcjonalnością.

Jesteśmy zespołem utalentowanych profesjonalistów, których łączy wspólna wizja: połączenie kreatywności z odpowiedzialnością. To właśnie ta symbioza pozwala nam na realizację projektów, które nie tylko są unikalne i piękne, ale również w pełni dopasowane do potrzeb i możliwości naszych klientów. Nasze projekty są odzwierciedleniem marzeń i aspiracji tych, dla których je tworzymy, a każde zlecenie traktujemy jako szansę na stworzenie czegoś wyjątkowego.

Nasza firma ma zasięg międzynarodowy – jesteśmy dumni, że możemy wprowadzać nasze idee w życie nie tylko na terenie Europy, ale również na Bliskim Wschodzie i w Afryce. To doświadczenie pozwala nam na ciągłe poszerzanie horyzontów i czerpanie inspiracji z różnorodności kultur i tradycji, co jeszcze bardziej wzbogaca naszą pracę.

W SARNA ARCHITEKCI wierzymy, że każde wnętrze powinno być przemyślane i dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Dlatego nasze projekty są zawsze spersonalizowane, a każdy detal ma znaczenie. Dążymy do tego, aby nasze realizacje były nie tylko estetyczne, ale także ergonomiczne i trwałe.

Stawiamy na innowacyjność, ale nie zapominamy o tradycji. Jesteśmy przekonani, że nasza stabilność finansowa jest fundamentem, który pozwala nam na swobodne eksplorowanie nowych możliwości i technologii. To właśnie dzięki temu nasze projekty są nie tylko piękne, ale również wyprzedzają swoją epokę.

Zapraszamy do świata SARNA ARCHITEKCI, gdzie każda przestrzeń opowiada swoją historię, a my jesteśmy narratorem, który z radością towarzyszy na każdym etapie jej tworzenia.

SARNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy SARNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SARNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SARNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna w Małdytach

Oddział w Mrągowie

SARNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SARNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw sprzedaży

    SARNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Małdyty
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 400 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      sprzedaż części do maszyn rolniczych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: znajomośc branży rolniczej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Małdytach