Czy to Twoja firma?

AMPOL-MEROL K.Smoleński praca

Wąbrzeźno
Jesteśmy Ampol-Merol, polska firma rodzinna z tradycjami, która od momentu założenia przez Stefanię i Jana Smoleńskich w 1989 roku nieustannie rozwija się, by wspierać polskie rolnictwo. Nasza pasja i miłość do tej dziedziny przekłada się na szeroką ofertę produktów - od nasion, przez różnorodne nawozy, aż po środki ochrony roślin. Jako jeden z liderów dystrybucji w branży rolniczej w Polsce, stawiamy na innowacyjne i sprawdzone rozwiązania, które łączymy z osobistym doradztwem, dostępnym zarówno bezpośrednio, jak i online poprzez naszą Akademię Ampol-Merol. Jesteśmy dumni z naszych korzeni i stabilności finansowej, co pozwala nam na elastyczne reagowanie na potrzeby naszych klientów, oferując produkty najwyższej jakości, co potwierdza certyfikat Najwyższa Jakość QI. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko pełna dostępność towarów i atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim zaangażowanie w budowanie trwałych relacji z rolnikami, których sukces jest również naszym celem.
AMPOL-MEROL K.Smoleński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media sprzedaż / zakupy

Oferty pracy AMPOL-MEROL K.Smoleński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AMPOL-MEROL K.Smoleński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AMPOL-MEROL K.Smoleński

Siedziba główna

AMPOL-MEROL K.Smoleński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
AMPOL-MEROL K.Smoleński
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bydgoszcz
  2. Warszawa
  3. Wabrzezno
  4. Bielsko-Biała
  5. Chełmno
  6. Katowice
  7. Lochowo
  8. Łódź
  9. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca AMPOL-MEROL K.Smoleński - oferty archiwalne

  • Pozostali pracownicy obsługi biurowej

    • Wąbrzeźno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wystawianie faktur i korekt,prowadzenie fanpage firmy na facebooku i istagramie,kontakt z biurem graficznym,koordynowanie projektów graficznych,obsługa urządzeń biurowych,inne czynności zlecone przez przełożonego.

      Wymagania

      • Inne wymagania: samodzielność,odpowiedzialność,bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 140 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier

    • Wąbrzeźno
    • 3 000 zł / mies.

      wydawanie i przyjmowanie towarów z magazynu,załadunek i rozładunek towarów,prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej,sprawdzanie i uzgadnianie stanów magazynowych,obsługa wózka widłowego,inne prace magazynowe.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
      • Inne wymagania: uprawnienia UDT,sumienność,odpowiedzialność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Wąbrzeźnie