Czy to Twoja firma?

Illuma AB praca

Nazywamy się Illuma AB i jesteśmy dumną częścią dynamicznego sektora budowlanego w Sztokholmie. Nasza specjalność to tworzenie solidnych konstrukcji szkieletowych oraz przekształcanie przestrzeni od podstaw aż po ostatni szczegół wykończeniowy. Nasza oferta to nie tylko budowa, ale także przebudowa i remonty, które realizujemy z pasją i zaangażowaniem.

Z dumą stawiamy na przejrzystość pracy, co dla nas oznacza nie tylko uczciwość wobec klientów, ale również klarowność procesów i rozliczeń. Wprowadziliśmy elektroniczną rejestrację godzin i rozliczeń, co pozwala nam na utrzymanie porządku i precyzji w każdym aspekcie działalności. To nasze zaangażowanie w szczegóły sprawia, że nasza pozycja na rynku usług w Sztokholmie jest silna i stabilna.

Jesteśmy znani z naszej rzetelności i dobrej organizacji pracy, co przekłada się na wysoką jakość realizowanych projektów. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam na efektywne prowadzenie nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Nasze usługi są kompleksowe – od malowania, tapetowania, po montaż mebli i aranżację wnętrz. Tworzymy również przestrzenie zewnętrzne, takie jak ogrody zimowe, tarasy czy baseny. Wszystko to wykonujemy z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego utrzymujemy wysoki standard BHP. Nasz zespół to profesjonaliści, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach, aby nieustannie podnosić swoje kwalifikacje. Dzięki temu możemy zagwarantować, że każdy projekt jest realizowany z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi normami.

Nasza firma to nie tylko miejsce pracy, to zespół ludzi, którzy dzielą wspólne wartości i cele. Oferujemy naszym pracownikom nie tylko odzież roboczą i auta firmowe, ale także dobrze zorganizowane biuro oraz magazyn towarowy. Pomagamy również w uzyskaniu potrzebnych dokumentów w szwedzkich urzędach, bo wiemy, że sprawne funkcjonowanie w każdym aspekcie życia zawodowego przekłada się na jakość i efektywność pracy.

Nasze projekty są ciekawe i zróżnicowane, głównie realizowane dla klientów prywatnych, co pozwala nam na twórcze podejście do każdego zadania. Jesteśmy Illuma AB – firma, która buduje nie tylko konstrukcje, ale także trwałe relacje z klientami i pracownikami, oparte na zaufaniu i wspólnym dążeniu do doskonałości. Zapraszamy do współpracy!

Illuma AB najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Illuma AB

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Illuma AB

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Służbowy laptop
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
  • Świeża kawa z ekspresu

Mapa Illuma AB

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Illuma AB
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Poznań
  3. Bielsko-Biała
  4. Katowice
  5. Gdańsk
  6. Włocławek
  7. Kraków
  8. Gliwice
  9. Dąbrowa Górnicza
  10. Koszalin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Illuma AB - oferty archiwalne

  • Malarz - szpachlarz-tapeciarz

    Illuma AB
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Opis stanowiska:Malowanie, szpachlowanie, szlifowanie, tynkowanie, tapetowanie, klejenie okładzin, wklejanie taśm i narożników, malowanie listew, foderów drewnianych, renowacja okien drewnianych, drzwi, malowanie elewacji drewnianych, mile widziana umiejętność tynkowania elewacji.

      Wymagania

      • wykształcenie zawodowe - malarz-szpacjlarz - tapeciarz,
      • minimum 5 -letni staż w zawodzie,
      • prawo jazdy kat. B,
      • język angielski,
      • brak nałogów.

      Oferujemy

      • Praca całoroczna,
      • Szwedzka umowa o pracę,
      • Pensja 12-16 tys. zł,
      • Bezpłatne zakwaterowanie,
      • Ubrania, sprzęt i auto firmowe,
      • Bezpłatne lekcje angielskiego, karnet na siłownie i pływalnie, praca w systemie 4+1, urlopy wakacyjne i na święta.