Czy to Twoja firma?

APOLO STAFFING AGENCY sp. z o.o. praca

Łódź

Witaj! Jesteśmy Apolo Staffing Agency, twoim zaufanym partnerem w dziedzinie pośrednictwa pracy, zlokalizowanym w sercu dynamicznego miasta Łódź. Nasza misja jest jasna i prosta: owocna współpraca i sukces w wybranej usłudze to dla nas priorytet. Naszym głównym celem jest zawsze pełne zadowolenie klienta, co osiągamy dzięki ścisłemu dopasowaniu kandydatów do potrzeb pracodawców.

Specjalizujemy się w dostarczaniu pracowników na konkretne stanowiska pracy. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, outsourcing pracowniczy oraz rekrutację stałą. Z dumą wspieramy różnorodne branże, oferując stanowiska takie jak kontroler jakości, operator maszyn, pakowacz, operator wózków widłowych, magazynier, pracownik produkcji i wiele innych. Rozumiemy, jak ważne jest znalezienie odpowiednich osób na właściwe miejsca, dlatego każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze dopasowania były jak najbardziej efektywne.

W APOLO STAFFING AGENCY wierzymy, że klucz do sukcesu leży w zrozumieniu potrzeb naszych klientów i kandydatów. Dzięki temu podejściu budujemy trwałe relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy z pasją podchodzą do każdego zadania, zawsze dążąc do doskonałości w tym, co robimy.

Chociaż nie możemy podzielić się z Tobą naszą historią czy szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej, możemy Cię zapewnić, że nasze doświadczenie i zaangażowanie w branży pośrednictwa pracy są niezachwiane. Jesteśmy tu, aby wspierać Twoje przedsiębiorstwo w znalezieniu idealnych pracowników, którzy pomogą Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe.

Zapraszamy do kontaktu z APOLO STAFFING AGENCY – razem możemy zbudować silny zespół, który będzie napędzał Twój biznes do przodu. Z nami praca staje się prawdziwą wartością dodaną dla każdej organizacji.

APOLO STAFFING AGENCY sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Specjalista ds. HR Łódź
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy APOLO STAFFING AGENCY sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca APOLO STAFFING AGENCY sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa APOLO STAFFING AGENCY sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
APOLO STAFFING AGENCY sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca APOLO STAFFING AGENCY sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Koordynator pracowników tymczasowych

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      • odpowiedzialność za prawidłowe planowanie, organizowanie i zarządzanie pracą podległych pracowników,
      • prowadzenie szkoleń przygotowujących pracowników do pracy,
      • nadzór nad dokumentacją i absencją pracowników,
      • rozliczanie czasu pracy pracowników,
      • przygotowywanie raportów,
      • reprezentowanie Firmy na zewnątrz i dbanie o dobry wizerunek pracodawcy,
      • utrzymywanie kontaktów z klientami,
      • zarządzanie zakwaterowaniem.

      Wymagania

      • znajomość języka polskiego i ukraińskiego,
      • doświadczenie na podobnym stanowisku (zarządzanie zespołem, mile widziane doświadczenie w agencji pracy),
      • bardzo dobra organizacja pracy,
      • prawo jazdy kat. B (gotowość do pracy poza biurem),
      • umiejętność rozwiązywania problemów i trudnych sytuacji,
      • samodzielność, odpowiedzialność,
      • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

      Oferujemy

      • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
      • niezbędne narzędzia pracy,
      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • bogaty pakiet premiowy,
      • pracę w przyjaznej atmosferze.

Pracodawcy w Łodzi