GFM Rusztowania

Czy to Twoja firma?

GFM Rusztowania praca

Grabów nad Prosną

Od ponad dwudziestu pięciu lat, my, GFM Rusztowania, z dumą podnosimy standardy w branży rusztowaniowej. Nasza historia rozpoczęła się w 1996 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć firmę, która dzisiaj jest synonimem niezawodności i profesjonalizmu w montażu, demontażu oraz wynajmie rusztowań systemowych.

Nasze usługi są fundamentem dla wielu projektów budowlanych, zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Jesteśmy znani z naszej sprawnej organizacji pracy oraz z umiejętności realizacji zleceń w krótkich terminach, co jest możliwe dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami rusztowań. Jakość i bezpieczeństwo to dla nas nie tylko hasła marketingowe, ale realne zobowiązania wobec naszych klientów i pracowników. Potwierdzają to posiadane przez nas certyfikaty ISO 9001:2008 oraz OHSAS/PN-N-18001:2007, które są dowodem na wdrożenie skutecznego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem.

Dzięki polskim udziałowcom, którzy są fundamentem naszej firmy, zachowujemy stabilność finansową i niezależność, co pozwala nam na elastyczne reagowanie na potrzeby rynku i naszych klientów. Nasze projekty realizowane są z myślą o tym, aby każde rusztowanie było nie tylko solidne, ale i bezpieczne dla wszystkich użytkowników.

W GFM Rusztowania wierzymy, że zaufanie, które budujemy każdego dnia poprzez jakość naszych usług, jest kluczem do sukcesu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów, którzy już przekonali się, że profesjonalizm i terminowość to nasze drugie imię.

GFM Rusztowania najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy GFM Rusztowania

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GFM Rusztowania

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Owoce w pracy
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Strefa relaksu
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
  • Świeża kawa z ekspresu

Mapa GFM Rusztowania

Oddział Dąbrowa Górnicza

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Katowice
  3. Plock
  4. Mikstat
  5. Bielsko-Biała
  6. Poznań
  7. Kraków
  8. Wrocław
  9. Ostrów Wielkopolski
  10. Dąbrowa Górnicza

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GFM Rusztowania - oferty archiwalne

  • Monter rusztowań

    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma GFM Rusztowania K. Sitek, M. Warszawski, J. Sitek Spółka Jawna z siedzibą w Grabowie nad Prosną poszukuje pracownika na stanowiska monter rusztowań i pomocnik montera.

      Zakres obowiązków

      • montaż i demontaż rusztowań
      • prace pomocnicze związane z montażem rusztowań
      • rozładunek i załadunek aut ciężarowych z rusztowaniami

      Wymagania

      DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ:

      • prawo jazdy
      • uprawnienia (wózki widłowe, wciągarki, suwnice )
      • doświadczenie

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
      • bezpłatne zakwaterowanie
      • odzież roboczą i potrzebne narzędzia
      • dodatki dla kierowców
      • możliwość podnoszenia kwalifikacji
      • motywacyjny system wynagrodzenia (premie )

Pracodawcy w Grabowie nad Prosną