Studio Urody

Czy to Twoja firma?

Studio Urody praca

Hel

Studio Urody najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kosmetyczka Hel
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Studio Urody

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Studio Urody

Mapa Studio Urody

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Studio Urody - oferty archiwalne

  • Zatrudnię stylistkę paznokci /pedicurzystkę Jurata i Hel oferta z zakwaterowaniem.

    • Hel
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Salon kosmetyczny z wieloletnim stażem poszukuję kandydatek na stanowisko stylistka paznokci/manicure/pedicure w salonie urody w Juracie i Helu .Oferuję pracę w sezonie letnim w nowoczesnym, dobrze wyposażonym salonie, w miłym zespole ,atrakcyjne warunki finansowe oraz zakwaterowanie (wszelkie warunki współpracy do ustalenia telefonicznie ). Od kandydatów oczekuję zaangażowania, kreatywności oraz wysokiej kultury osobistej. Osobę posiadającą wiedzę i również praktykę w wykonywaniu podstawowych usług takich jak ;manicure,pedicure, stylizacja paznokci.Zainteresowane osoby proszę kontakt telefoniczny lub CV na adres email.

      Zakres obowiązków

      Od kandydatów oczekuję zaangażowania, kreatywności oraz wysokiej kultury osobistej. Osobę posiadającą wiedzę i również praktykę w wykonywaniu podstawowych usług takich jak ;manicure,pedicure, stylizacja paznokci

      Wymagania

      Wiedza i praktyka w wykonywaniu podstawowych usług takich jak ;manicure,pedicure, stylizacja paznokci.

      Oferujemy

      Oferuję pracę w sezonie letnim w nowoczesnym, dobrze wyposażonym salonie, w miłym zespole ,atrakcyjne warunki finansowe oraz zakwaterowanie (wszelkie warunki współpracy do ustalenia telefonicznie )

Pracodawcy w Helu