Pro Baltica Maria Kleina

Czy to Twoja firma?

Pro Baltica Maria Kleina praca

Łeba

Od ponad trzech dekad "Pro Baltica Maria Kleina" z sercem bijącym w rytmie fal Bałtyku, z pasją tworzy i rozwija swoją działalność w malowniczej Łebie. Od momentu naszego debiutu na rynku, który miał miejsce 16 lipca 1991 roku, nieustannie poszerzamy horyzonty naszych usług, aby spełniać i przekraczać oczekiwania naszych klientów.

Jesteśmy dumni, że możemy oferować kompleksowe usługi, które obejmują handel hurtowy i detaliczny, a także naprawę pojazdów samochodowych, włączając motocykle. Rozumiemy, jak ważne jest zapewnienie wygody i bezpieczeństwa w podróży, dlatego nasza oferta to również działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi. Wierzymy, że każdy szczegół ma znaczenie, dlatego nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie.

Nasza działalność profesjonalna, naukowa i techniczna to dowód na to, że nie boimy się wyzwań i jesteśmy gotowi sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Z kolei nasze usługi administrowania i działalność wspierająca to fundament, na którym budujemy długotrwałe relacje z naszymi partnerami biznesowymi.

Jako firma z aktywnym statusem indywidualnej działalności gospodarczej, zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, które są kluczem do sukcesu w dynamicznie zmieniającym się świecie. Nasza historia to nie tylko lata na rynku, ale przede wszystkim setki zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

W "Pro Baltica Maria Kleina" każdy dzień to nowa podróż, a nasze zaangażowanie i pasja to kompas, który prowadzi nas do ciągłego doskonalenia. Zapraszamy do współpracy i odkrywania z nami nowych możliwości, które niesie przyszłość. Razem możemy więcej!

Pro Baltica Maria Kleina najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kucharz, Szef kuchni Łeba
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Pro Baltica Maria Kleina

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pro Baltica Maria Kleina

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Pro Baltica Maria Kleina

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Pruszków
  4. Brodnica
  5. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Pro Baltica Maria Kleina - oferty archiwalne

  • Kucharz/Kucharz śniadaniowy

    • Łeba
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnię kucharza / kucharza śniadaniowego oraz pomoc kuchenną do pracy w ośrodku wypoczynkowym "Damroka" w centrum Łeby.

      Zakres obowiązków

      • Przygotowywanie śniadań (bufet) i obiadokolacji
      • Obsługa grup

      Wymagania

      • Minimum rok doświadczenia

      Oferujemy

      • umowę o pracę

Pracodawcy w Łebie