Czy to Twoja firma?

AWK Polska praca

Puławy

Od ponad dwóch dekad, jako AWK Polska, jesteśmy dumnym uczestnikiem branży utylizacji odpadów, z głębokimi korzeniami w pięknym mieście Puławy. Nasza historia sięga roku 1996, kiedy to z pasją i zaangażowaniem rozpoczęliśmy naszą działalność, mając na celu dostarczanie usług najwyższej jakości w zakresie zarządzania odpadami.

Specjalizujemy się w kompleksowej gospodarce odpadami stałymi i nieczystościami, co pozwala nam na skuteczne wspieranie ekosystemu naszego regionu. Zajmujemy się również skupem oraz utylizacją tłuszczów posmażalniczych i padliny, dbając o to, by nasze działania były bezpieczne dla środowiska i społeczności, w której żyjemy i pracujemy.

Jednak nasza oferta wykracza poza granice utylizacji. Z dumą produkujemy i importujemy palety oraz elementy z drewna, przy czym nasze palety Euro/Epal, przemysłowe oraz nietypowe, dostosowane do specyfikacji odbiorcy, cieszą się uznaniem zarówno na rynku krajowym, jak i w całej Unii Europejskiej. To właśnie wysoka jakość naszych produktów i usług jest naszym znakiem rozpoznawczym i fundamentem sukcesu.

W AWK Polska stawiamy na innowacyjność i nieustanne podnoszenie standardów. Nasze produkty i usługi są synonimem najwyższej jakości, co potwierdza zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci. Specjalizacja w produkcji palet według indywidualnych potrzeb klientów stanowi naszą przewagę konkurencyjną, która pozwala nam na wyróżnienie się na rynku.

Jesteśmy firmą, która łączy tradycję z nowoczesnością, a nasze działania są zawsze ukierunkowane na przyszłość. Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania, dbając o to, by nasze usługi były nie tylko efektywne, ale i bezpieczne dla środowiska. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm i odpowiedzialność. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla naszej planety.

AWK Polska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Puławy
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy AWK Polska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AWK Polska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AWK Polska

Adres rejestracyjny

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
AWK Polska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca AWK Polska - oferty archiwalne

  • Kierowca C+E

    AWK Polska
    • Puławy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Zatrudnimy kierowcę (kat. C+E) – Gniewoszów (woj. mazowieckie). Przewóz rzeczy, tylko transport krajowy. Oferujemy pracę w stabilnej firmie AWK Polska Sp. z o.o., umowę o pracę. Codzienne wyjazdy i powroty. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 537372469

      Zakres obowiązków

      Przewóz rzeczy, tylko transport krajowy.

      Wymagania

      Prawo jazdy kat. C+E., doświadczenie na przyczepach

      Oferujemy

      • Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę,
      • Premia uzależnioną od efektów pracy,
      • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Pracodawcy w Puławach