Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ELCRO Jan Żuchowicz praca

Łącko
produkcja sprzętu telekomunikacyjnego
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ELCRO Jan Żuchowicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ELCRO Jan Żuchowicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ELCRO Jan Żuchowicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ELCRO Jan Żuchowicz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ELCRO Jan Żuchowicz - oferty archiwalne

  • Sekretarka

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ELCRO Jan Żuchowicz
    • Łącko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa biura, zamówienia, korespondencja. Wymagana znajomość j. angielskiego na poziomie B1 oraz dodatkowo znajomość języka włoskiego lub niemieckiego. Praca w Łącku w godz. 7.00-15.00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie B1 oraz dodatkowo znajomość języka włoskiego lub niemieckiego (mile widziane włoski i niemiecki)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Technik elektronik

    • Łącko

      montowanie uruchamianie i testowanie urządzeń elektrycznych. Praca w Łącku w godz. 7.00-15.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne, kierunek: Technik elektronik

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Łącku