Czy to Twoja firma?

Dom Drewna Aleksandra Zajączkowska praca

Bielsko-Biała

Witaj, nazywam się Dom Drewna Aleksandra Zajączkowska i jestem dumny, że mogę być Twoim przewodnikiem po świecie wysokiej jakości akcesoriów meblowych. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczym Bielsku-Białej, w samym sercu województwa śląskiego, ponad osiemnaście lat temu – dokładnie 12 stycznia 2005 roku.

Od tamtej pory nieustannie dążymy do tego, by każdy element naszej oferty – czy to zawiasy, prowadnice, czy inne podzespoły do produkcji mebli – był synonimem niezawodności i estetyki. Rozumiemy, że meble to nie tylko przedmioty użytkowe, ale część Twojego świata, dlatego każdy produkt, który opuszcza nasze progi, jest wyrazem naszej pasji do doskonałości.

W Domu Drewna stawiamy na jakość, która jest fundamentem naszej działalności. Wszystkie nasze akcesoria meblowe są starannie selekcjonowane, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dbałość o detale i nieustanne poszukiwanie lepszych rozwiązań sprawiają, że nasi klienci obdarzają nas zaufaniem.

Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi detalami naszej historii, to z pewnością możemy zapewnić, że każdy dzień w Domu Drewna to kolejny krok ku innowacji i doskonaleniu tego, co robimy najlepiej – dostarczamy produkty, które pomagają tworzyć domy z duszą.

Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak nasze akcesoria meblowe mogą wnieść nową jakość do Twoich wnętrz. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale i inspirująca.

Dom Drewna Aleksandra Zajączkowska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stolarz Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Dom Drewna Aleksandra Zajączkowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Drewna Aleksandra Zajączkowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kreślarz / konstruktor

    Zabi Sp. z o.o.
    • Czaniec
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Krawcowa/Krawiec

    PENT. Sp. z o.o.
    • Bielsko-Biała
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 650-5 800 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Rzeźnik /masarz /wędliniarz

    Schiever Polska Profil pracodawcy
    Dodana

Mapa Dom Drewna Aleksandra Zajączkowska

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Dom Drewna Aleksandra Zajączkowska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Czechowice-Dziedzice
  3. Wrocław
  4. Katowice
  5. Oświęcim

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Dom Drewna Aleksandra Zajączkowska - oferty archiwalne

  • Stolarz meblowy

    • pełny etat
    • Firma z wieloletnim doświadczeniem zatrudni stolarza meblowego

      Zakres obowiązków

      • składanie szafek z gotowych formatek,
      • regulacja okuć
      • obsługa elektronarzędzi

      Wymagania

      • wykształcenie minimum zawodowe
      • zmysł techniczny
      • chęci do pracy i nauki nowych umiejętności
      • zdolności manualne

      Oferujemy

      • prace w systemie jednozmianowym od 7.00-15.00

Pracodawcy w Bielsku-Białej