Miś Transport Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Miś Transport sp. z o.o. praca

Tarnów

Jesteśmy Miś Transport – jedną z najstarszych rodzinnych firm transportowych w naszym pięknym kraju. Od ponad czterech dekad jesteśmy dumnym symbolem niezawodności i jakości w branży transportu samochodowego. Nasze korzenie sięgają malowniczej miejscowości Wierzchosławice w województwie małopolskim, skąd rozwinęliśmy nasze skrzydła, by obejmować swoim zasięgiem całą Europę.

Nasza oferta to nie tylko zwykłe przewozy towarów. Specjalizujemy się w przewozach ponadnormatywnych, posiadając stałe zezwolenia w krajach Unii Europejskiej, co świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że ich ładunki dotrą bezpiecznie i na czas, niezależnie od ich rozmiarów czy wymagań.

Nasza flota to zróżnicowany tabor, który jest gotowy sprostać każdemu wyzwaniu. A nasz magazyn logistyczny to gwarancja, że każdy towar zostanie odpowiednio zabezpieczony i przygotowany do transportu. Wiedza i kompetencje naszego zespołu są wynikiem wieloletniej praktyki, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dumni z naszej historii, ale nie spoczywamy na laurach. Rozwijamy się, uczymy i ciągle podnosimy poprzeczkę w branży transportowej. Nasze główne kierunki transportowe to zarówno Polska, jak i Europa, co czyni nas wszechstronnym partnerem dla wielu branż.

Nasze wieloletnie doświadczenie to nasza przewaga konkurencyjna. Jesteśmy firmą, która łączy tradycję z nowoczesnością, a nasze usługi spedycyjne i logistyczne są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy z Miś Transport – razem możemy więcej!

Miś Transport Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Tarnów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Miś Transport Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miś Transport Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca kat. B Kraków od zaraz

    INNOVATIVE TRANSPORTS CARS sp. z o.o.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 242-9 081 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Operator żurawia samojezdnego - kierowca

    Mostostal Puławy S.A.
    • Puławy
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca w kategorii B, C oraz C+E

    • cała Polska
    Dodana

Mapa Miś Transport Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Łódź
  4. Rzeszów
  5. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Miś Transport Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca w transporcie międzynarodowym C+E (również bez doświadczenia)

    • Tarnów
    • pełny etat
    • Kierowca w transporcie międzynarodowym C+E

      Różne systemy, zatrudnię (również bez doświadczenia)

      Zakres obowiązków

      - Kierowanie zestawów kategorii C+E

      Wymagania

      - Prawa jazdy kategorii C+E, kwalifikacji na przewóz rzeczy, karty kierowcy

      - Sumienności i dbałości o powierzony sprzęt

      Oferujemy

      - Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

      - Dodatkowe ubezpieczenia grupowe

      - Zatrudnienie na umowę o pracę lub własna działalność

      - Możliwość zdobycia doświadczenia / praktyki

      - Trasy : (Polska, Niemcy, Holandia, Belgia),

      (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry)

      - Naczepy: silosy, firanki, platformy

      - Nowy tabor samochodowy klasy Euro 6

      - Praca w stabilnej firmie działającej na rynku od 1970 roku

Pracodawcy w Tarnowie