Czy to Twoja firma?

LARO SC praca

Strzebielino

Jesteśmy LATO-BRUK, firma z tradycjami, która od początku XXI wieku nieustannie rozwija się, by dostarczać naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Nasza historia zaczęła się w 2001 roku, a dynamiczny rozwój nastąpił po 2018 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się na samodzielne kontynuowanie misji firmy, co zaowocowało ekspansją i modernizacją naszego parku maszynowego.

Specjalizujemy się w profesjonalnym układaniu nawierzchni z kostki brukowej, której jakość jest dla nas priorytetem. Nie ograniczamy się jednak tylko do tego – nasza oferta obejmuje również budowę ulic, parkingów oraz montaż automatycznych systemów nawodnienia. Z dumą tworzymy także przestrzenie zielone, które są nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne.

Jesteśmy zlokalizowani w Strzebielinie i Suchym Dworze, gdzie z otwartymi ramionami zapraszamy naszych klientów. Rozumiemy, jak ważna jest bliskość i dostępność, dlatego stawiamy na lokalną obecność.

Nasze wartości to przede wszystkim profesjonalizm, doskonała organizacja pracy, jakość i terminowość. Wierzymy, że to właśnie te cechy wyróżniają nas na rynku i pozwalają budować trwałe relacje z klientami. Choć nie dysponujemy informacjami pozwalającymi określić naszą pozycję rynkową, jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie i doświadczenie mówią same za siebie.

Współpracujemy z renomowanymi producentami materiałów brukowych, co gwarantuje, że nasze realizacje są nie tylko estetyczne, ale i trwałe. Nasz specjalistyczny sprzęt i własny park maszynowy pozwalają na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Oferujemy również kompleksowe usługi związane z transportem materiałów budowlanych, co jest wyrazem naszego zaangażowania w kompleksową obsługę klienta. Od projektu po finalne wykonanie – jesteśmy z Tobą na każdym etapie inwestycji.

W LATO-BRUK wierzymy, że to właśnie ludzie tworzą fundament każdej firmy. Chociaż nie podajemy liczby naszych pracowników, to każdy z nich jest dla nas ważny i przyczynia się do sukcesu naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie służyć przez lata.

LARO SC najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Brukarz Strzebielino
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy LARO SC

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LARO SC

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LARO SC

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
LARO SC
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław
  4. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca LARO SC - oferty archiwalne

  • Brukarz ,

    LARO SC
    • Strzebielino
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma o stałych zleceniach zatrudni brukarzy ,całe ekipy

      Zakres obowiązków

      Praca w zespole ,docinanie , stawianie kraweznikow

      Wymagania

      Sumienność w wykonywaniu pracy

      Oferujemy

      wynagrodzenie powyzej 4000 zł , rejestrację

Pracodawcy w Strzebielinie