Czy to Twoja firma?

KLOREK Zakład Usługowo-Handlowy praca

Zbąszyń

Od ponad dekady, Klorek Zakład Usługowo - Handlowy Renata Klorek jest synonimem rzetelności i profesjonalizmu w świecie usług budowlano-remontowych. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Zbąszyniu, a nasze usługi rozciągają się na obszar Nowego Tomyśla, gdzie dostarczamy produkty z branży okien PCV. Od momentu założenia firmy w 2006 roku, skupiamy się na dostarczaniu usług najwyższej jakości, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów.


Specjalizujemy się w zakładaniu stolarki budowlanej, ale nasza oferta jest znacznie szersza. Z pasją oddajemy się malowaniu pomieszczeń, tynkarstwu, układaniu tapet oraz tworzeniu estetycznych i trwałych posadzek. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale, co pozwala nam na tworzenie przestrzeni, które są nie tylko funkcjonalne, ale i przyjemne dla oka.

Choć nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej czy misji firmy, nasze dotychczasowe działania mówią same za siebie. Przez lata budowaliśmy markę opartą na zaufaniu i wysokim standardzie wykonywanych prac. Dążymy do tego, aby każdy projekt był realizowany zgodnie z oczekiwaniami klientów, a nasze doświadczenie i umiejętności pozwalały na spełnianie nawet najbardziej wymagających zadań.

W naszej pracy kierujemy się prostymi zasadami: solidnością, terminowością i otwartością na potrzeby klientów. Choć nie posiadamy formalnych certyfikatów, to nasze wieloletnie doświadczenie i pozytywne opinie klientów są najlepszym świadectwem jakości naszych usług. W każdym kroku stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych umiejętności, aby sprostać dynamicznie zmieniającym się trendom w branży budowlanej.

Zapraszamy do współpracy z Klorek Zakład Usługowo - Handlowy Renata Klorek – tam, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

KLOREK Zakład Usługowo-Handlowy najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inny Zbąszyń
- w kategoriach zawodowych:
inne

Oferty pracy KLOREK Zakład Usługowo-Handlowy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KLOREK Zakład Usługowo-Handlowy

Mapa KLOREK Zakład Usługowo-Handlowy

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
KLOREK Zakład Usługowo-Handlowy
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Bielsko-Biała
 2. Poznań
 3. Zbaszyn

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca KLOREK Zakład Usługowo-Handlowy - oferty archiwalne

 • Montażysta

  KLOREK Zakład Usługowo-Handlowy
  • Zbąszyń
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Praca przy montażu stolarki (okna,drzwi,bramy)

   Zakres obowiązków

   Praca okolice Zbąszynia

   Wymagania

   Możliwość przyuczenia

   Oferujemy

   Praca na pełny etat,prawo jazdy kat.B

Pracodawcy w Zbąszyniu