Czy to Twoja firma?

Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku opinie i informacje

Gdańsk
Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku jest uznawaną jednostką organizacyjną samorządu terytorialnego, która od lat aktywnie działa na rzecz społeczności lokalnej w sektorze administracji publicznej. Zlokalizowany w sercu Gdańska, urząd zatrudnia ponad 800 wykwalifikowanych pracowników, którzy codziennie realizują misję usprawnienia i unowocześnienia administracji publicznej, kierując się wartościami takimi jak profesjonalna obsługa klienta, rzetelność, lojalność wobec państwa oraz życzliwość dla obywatela.

Nasze usługi obejmują szeroki zakres działań, w tym obsługę w zakresie spraw obywatelskich, cudzoziemców, architektury, nieruchomości, geodezji, informatyki, finansów i zdrowia. Jesteśmy odpowiedzialni za nadzór nad działalnością organów gmin, powiatów i samorządu województwa, reprezentowanie Rady Ministrów oraz nadzorowanie działalności Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej, Kuratora Oświaty i Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego.

Nadzór nad działalnością Urzędu sprawuje Wojewoda, co gwarantuje stabilność i ciągłość w realizacji naszych celów. Działamy w duchu otwartości i współpracy, mając na uwadze zawsze dobro obywateli i społeczności, której służymy. Zapewniamy, że każde działanie jest prowadzone z najwyższą starannością i odpowiedzialnością.

Opinie pracowników o firmie Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku (2)

1.9

Na podstawie 312 ocen z Google.

Andrzej Gniaź

Andrzej Gniaź

Nie mam pojęcia po co są zatrudnieni pracownicy do obsługi ludności.Zero kompetencji, zero doractwa.Jezeli chcesz załatwić sprawę telefonicznie to nigdy nikt nie odbiera albo jest zajęty.Moze Pani Wojewoda zainteresowała by się kompetencja pracowników ,czasem i dyscyplina pracy,!!!!!?????? Andrzej G

Dodano: miesiąc temu

Monika Szwec

Monika Szwec

Duża pochwała dla inspektora z inicjałami P.J To jedyny inspektor który wydaje szybko decyzje . Pomagam pracownikom przy złożeniu wniosków na kartę i niejednokrotnie spotykam się z tymi inicjałami . Jeżeli przy waszym nr sprawy znajdują się te inicjały to naprawdę możecie się cieszyć. Decyzja dla obywatela Gruzji wydana w 4 miesiące zatrudnienie przez agencję mega szybko . Panie P.J wielkie 👏👏👏

Dodano: 2 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Opinie o pracodawcach w Gdańsku