Czy to Twoja firma?

Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów-Kanalizacji sp. z o.o. praca

Chorzów

W sercu industrialnego Śląska, gdzie tradycja górnicza splata się z nowoczesnością, nasze przedsiębiorstwo, Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, jest dumne, że od końca XIX wieku nieustannie dbamy o to, aby mieszkańcy Chorzowa i Świętochłowic mieli dostęp do czystej wody i nowoczesnej kanalizacji. Nasza działalność to nie tylko usługi, to misja zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu życia lokalnej społeczności.

Jesteśmy liderem w branży gospodarki wodno-ściekowej, a nasza dominująca pozycja na rynku wynika z posiadania przeważającej większości infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej w regionie. Nasze działania koncentrują się na nieustannej rozbudowie i modernizacji sieci, aby sprostać rosnącym potrzebom mieszkańców oraz wymaganiom środowiskowym. To dzięki naszej pracy, najstarsze przewody wodociągowe, które są świadectwem historii i rozwoju technologicznego, nadal służą mieszkańcom.

Zobowiązujemy się do stałej kontroli jakości dostarczanej wody i odprowadzanych ścieków. Dbamy o to, by nasze działania były synonimem niezawodności i zaufania. Modernizacja oczyszczalni ścieków Klimzowiec to przykład naszych inwestycji, które zapewniają, że nasze usługi są zgodne z najwyższymi standardami i przepisami.

Rozumiemy, jak ważna jest ciągłość dostaw, dlatego oferujemy naszym klientom usługę SMS informującą o planowanych oraz awaryjnych przerwach w dostawie wody. Ponadto, zapewniamy kontrolę metrologiczną przyrządów pomiarowych, montaż wodomierzy oraz przyłączenie do sieci, co świadczy o naszym zaangażowaniu w kompleksową obsługę każdego aspektu gospodarki wodno-ściekowej.

Jesteśmy dumni z naszej historii, ale patrzymy w przyszłość. Inwestujemy w rozbudowę i aktualizację Systemu Informacji Przestrzennej, co pozwala nam na jeszcze lepsze zarządzanie zasobami i efektywniejsze planowanie działań. Nasze długofalowe działania zmierzają również do zmniejszenia strat wody, co jest wyrazem naszej troski o środowisko naturalne i zasoby naturalne naszej planety.

W Chorzowsko-Świętochłowickim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji wiemy, że zaufanie buduje się przez lata, a utrzymuje przez codzienną, solidną pracę. Jesteśmy tu dla Was, aby każdego dnia dostarczać usługi, które są niezbędne do życia, ale także aby dbać o to, by nasza woda była zawsze czysta, a ścieki bezpiecznie odprowadzane. Razem tworzymy historię, która płynie jak najczystsza woda w naszych kranach.

Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów-Kanalizacji Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja księgowość / ekonomia praca fizyczna

Oferty pracy Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów-Kanalizacji Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów-Kanalizacji Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów-Kanalizacji Sp. z o. o.

Siedziba główna

Oczyszczalnia Ścieków "Klimzowiec" i Laboratorium

Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów-Kanalizacji Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów-Kanalizacji Sp. z o. o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Tychy
  4. Chorzów
  5. Częstochowa
  6. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów-Kanalizacji Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Samodzielny księgowy

    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku należec będzie analiza rozrachunków, sporządzenie zestawień i uzgodnienie sald, windykacja należności oraz obsługa finansowo-ksiegowa Spółki w zakresie księgowania faktur sprzedażowych oraz operacji bankowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: w, kwalifiakcje i umiejętności, uprawnienia: bardzo dobra znajomość MS Office, znajomość przepisów z zakresu podatków i rachunkowości, bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejetność pracy w zespole, skrupulatność, terminowość oraz zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych zadań, mile widziana znajomość programów finansowo-księgowych, 3-letnie doświadczenie na stanowisku pracy w księgowości

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Referent ds. systemu informacji przestrzennej

    • Chorzów

      obsługa komputerowego systemu ewidencji zasobów wodociągowo-kanalizacyjnych (System Informacji Przestrzennej), tworzenie podkładów mapowych, aktualizowanie i katalogowanie operatów geodezyjnych, dokumentacji powykonawczych i pomiarów branżowych

      Wymagania

      • Uprawnienia: bardzo dobra znajomość MS Office
      • Inne wymagania: w doświadczenie na stanowisku pracy o podobnym charakterze pracy- wymagającej rzetelności, dokładności i staranności przy wykonywaniu zadań, a także umiejętności pracy zespołowej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą, miejsce pracy: Chorzów i Świętochłowice
  • Samodzielny laborant

    • Chorzów

      do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie prowadzenie badań fizykochemicznych próbek dostarczonych do laboratorium zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: s, Poziom/kierunek wykształcenia: średnie lub wyższe chemiczne, kwalifikacje i umiejetności, uprawnienia: znajomość zapisów normy PN EN ISO 17025, znajomość zagadnień związanych z pobieraniem próbek, praktyczna znajomość metod analitycznych zwłaszcza klasycznych (badanie wody, ścieków i osadów), biegła znajomość pakietu MS Office, bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole, mile widziane (lecz niekoniecznie) doświadczenie w pracy w laboratorium akredytowanym zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do uzgodnienia

Pracodawcy w Chorzowie