Łukowa Tobacco Company M.Hyz,M.Pękala Spółka Jawna

Czy to Twoja firma?

Łukowa Tobacco Company praca

Łukowa

Łukowa Tobacco to polska, niezależna, prywatna firma rodzinna z długoletnią tradycją w uprawie tytoniu.

Naszą działalność gospodarczą prowadzimy od 2012 roku, bazując na pięćdziesięcioletnim doświadczeniu wypływającym z wcześniejszej, długoletniej uprawy tytoniu.

Dzięki najwyższej jakości tytoniu oraz niezmiennemu charakterowi oferowanych produktów Łukowa Tobacco jest dziś wiodącym przetwórcą oraz dystrybutorem tytoniu FCV. Odnosimy znaczące sukcesy na rynku krajowym i zagranicznym.

Łukowa Tobacco Company M.Hyz,M.Pękala Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Łukowa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Łukowa Tobacco Company M.Hyz,M.Pękala Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Łukowa Tobacco Company M.Hyz,M.Pękala Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Łukowa Tobacco Company M.Hyz,M.Pękala Spółka Jawna

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Łukowa Tobacco Company M.Hyz,M.Pękala Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepie z środkami ochrony roślin

    Łukowa Tobacco Company
    • Łukowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • sprzedaż środków ochrony roślin
      • doradztwo w dziedzinie branży rolniczej

      Wymagania

      • znajomość branży rolniczej oraz środków ochrony roślin
      • umiejętności sprzedażowe
      • obsluga kasy fiskalnej

      Oferujemy

      • umowę o pracę (pełen etat)
      • możliwość doszkalania

Pracodawcy w Łukowej