Czy to Twoja firma?

FIT-MAR MARTA NOWAKOWSKA praca

Grudziądz

FIT-MAR MARTA NOWAKOWSKA

FIT-MAR MARTA NOWAKOWSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Dietetyk Grudziądz
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy FIT-MAR MARTA NOWAKOWSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIT-MAR MARTA NOWAKOWSKA

Mapa FIT-MAR MARTA NOWAKOWSKA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Grudziądz
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa
  4. Chojnice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca FIT-MAR MARTA NOWAKOWSKA - oferty archiwalne

  • Dieteyk

    • Grudziądz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 000-5 000 zł / mies.
    • Poszukuję Dietetyka do pracy w Gabinecie dietetycznym w Grudziądzu

      Zakres obowiązków

      • znajomość zasad żywienia osób zdrowych i chorych oraz umiejętność ich wykorzystania w tworzeniu planów żywieniowych
      • umiejętność przygotowywania materiałów merytorycznych o tematyce żywieniowej służących do promocji gabinetu - dbałość o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
      • umiejętność organizowania czasu pracy, samodzielność, nastawienie na cel
      • mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe kierunkowe, kursy i szkolenia branżowe będą dodatkowym atutem,
      • Łatwość nawiązywania relacji z klientem i wysoka kultura osobista,
      • Umiejętność motywowania pacjentów oraz pozytywne nastawienie do nich

      Oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia)
      • możliwość rozwoju zawodowego
      • miłą atmosferę w pracy
      • szkolenie wdrażające do pracy w gabinecie
      • możliwość rozwoju, szkolenia

Pracodawcy w Grudziądzu