Czy to Twoja firma?

TRANS-FON Krzysztof Pawłowski praca

Radzyń Podlaski

TRANS-FON Krzysztof Pawłowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy TRANS-FON Krzysztof Pawłowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TRANS-FON Krzysztof Pawłowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TRANS-FON Krzysztof Pawłowski

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
TRANS-FON Krzysztof Pawłowski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TRANS-FON Krzysztof Pawłowski - oferty archiwalne

  • Konsultant w Salonie Play

    • Radzyń Podlaski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 010-6 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Twoje zadania:

      • Sprzedaż i promowanie produktów i usług Play

      • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami

      • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play

      • Dbanie o wizerunek salonu

      Wymagania

      • Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiać

      • Chcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!)

      • Angażujesz się w 100% w to co robisz

      • Wyróżniasz się inicjatywą

      Oferujemy

      Korzyści dla Ciebie:

      • Umowa o pracę

      • Realny wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia (sky is the limit)

      • Bogaty pakiet szkoleń, m.in. wprowadzające, ofertowe, technologiczne

      • Konkursy sprzedażowe

Pracodawcy w Radzyniu Podlaskim