Zarządzasz firmą Hilark SP.z o.o.?
Wypełnij dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
Edycja i utrzymanie podstawowego profilu jest darmowe.
Ten profil obejrzało 137 osób przez 12 miesięcy.
To profil Twojej firmy? Zaopiekuj się nim!
Hilark SP.z o.o. opinie
Ten profil obejrzało 137 osób przez 12 miesięcy.
To profil Twojej firmy? Zaopiekuj się nim!
Specjalizujemy się w dostarczaniu szerokiej gamy przedłużaczy i akcesoriów elektrycznych, które odpowiadają na potrzeby zarówno indywidualnych klientów, jak i różnych sektorów przemysłu. Nasze produkty obejmują mobilne ładowarki samochodowe, przedłużacze solarne fotowoltaiczne, przedłużacze do kampera, a także przedłużacze przeznaczone do pracy pod wodą i wiele innych. W naszej ofercie znajdują się również różnorakie rozgałęźniki, kable i przewody, jak również przedłużacze z wtyczkami i gniazdami SCHUKO. Chociaż nie dysponujemy publicznie dostępnymi danymi na temat naszej historii, pozycji rynkowej czy misji i wartości firmy, nasze dane rejestrowe - NIP: 5130237246, KRS: 0000503869, REGON: 123072955 - świadczą o naszej solidności i stabilności prawnej jako podmiotu gospodarczego w Polsce. Dążymy do zapewnienia naszym klientom produktów, które są nie tylko niezawodne, ale także innowacyjne, odpowiadając na dynamicznie zmieniające się wymagania rynku.
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie Hilark SP.z o.o. (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie Hilark SP.z o.o. z miejscowości Masłomiąca. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.
Opinie o firmie Hilark SP.z o.o. (3)
4
Na podstawie 26 ocen z Google.
![]()
Lena Sokalska
Bardzo dobra obsługa, widać, że znają się na swojej pracy. Szybka wysyłka i produkt bez zarzutów. Bardzo polecam. Wysoka jakość, widać, że to polska firma.
Dodano: 2 tygodnie temu
![]()
Artur Hulbój
Zamawiam różne kable i akcesoria od lat. Zawsze wszystko na najwyższym poziomie.
Dodano: 2 tygodnie temu
![]()
Budowlaniec
Kupuję materiały od tej firmy od wielu lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Przewody polskie nie jakaś tandeta chińska, a przedłużacze mają bardzo wysoką jakość. Szczególnie przedłużacze poliuretanowe – to zupełnie inny komfort pracy, zwłaszcza na budowie. Dziwią mnie te negatywne opinie – może raz czy dwa za te wszystkie lata zdarzyła się drobna pomyłka, ale zawsze sprawnie i szybko rozwiązano problem. Kto się nie myli, niech pierwszy rzuci kamieniem...
Dodano: 9 miesięcy temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.03.2026
Dane firmowe i kontaktowe Hilark SP.z o.o.
- Pełna nazwa
- HILARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Adres rejestrowy
- Modrzewiowa 10 32-091 Masłomiąca
- NIP
- 5130237246
- REGON
- 123072955
- KRS
- 0000503869
- Forma prawna
- spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
- 27.03.2014
- Status indywidualnej działalności gospodarczej
- AKTYWNA
Profil działalności - kody PKD
Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle
- 46.12.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych
- 46.14.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów
- 46.15.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą mebli, artykułów gospodarstwa domowego i drobnych wyrobów metalowych
- 46.43.Z Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego
- 46.52.Z Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego
Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca
- 82.11.Z Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura
- 82.30.Z Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów
Dane finansowe
Wygenerowane automatycznie na podstawie danych ze sprawozdań finansowych z KRS