Czy to Twoja firma?

AUTO-SERWIS-MYŚLIWIECKI S.C. MYŚLIWIECKI JANUSZ, MYŚLIWIECKA IWONA praca

Katowice
KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI. SPRZEDAŻ DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI.
AUTO-SERWIS-MYŚLIWIECKI S.C. MYŚLIWIECKI JANUSZ, MYŚLIWIECKA IWONA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy AUTO-SERWIS-MYŚLIWIECKI S.C. MYŚLIWIECKI JANUSZ, MYŚLIWIECKA IWONA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AUTO-SERWIS-MYŚLIWIECKI S.C. MYŚLIWIECKI JANUSZ, MYŚLIWIECKA IWONA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

AUTO-SERWIS-MYŚLIWIECKI S.C. MYŚLIWIECKI JANUSZ, MYŚLIWIECKA IWONA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AUTO-SERWIS-MYŚLIWIECKI S.C. MYŚLIWIECKI JANUSZ, MYŚLIWIECKA IWONA - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    AUTO-SERWIS-MYŚLIWIECKI S.C. MYŚLIWIECKI JANUSZ, MYŚLIWIECKA IWONA
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Obsługa dokumentacji biurowej dotyczącej napraw samochodów.
      - Godziny pracy: 8:00-16:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Miłe usposobienie
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie. Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy biurowej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Katowicach