Czy to Twoja firma?

LEWIATAN praca

Banino

Witaj w LEWIATANie, miejscu, gdzie codzienne zakupy stają się przyjemnością. Nasza główna siedziba mieści się w sercu Gdyni, a nasza działalność jest ukierunkowana na dostarczanie najwyższej jakości produktów spożywczych. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią codziennego życia naszych klientów, oferując im szeroki wybór artykułów, od świeżych przekąsek, po niezbędne produkty codziennego użytku.

W naszych półkach znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz - od delikatnych chusteczek nawilżanych Puella baby, idealnych dla delikatnej skóry Twojego dziecka, po ręczniki papierowe Puella, które są synonimem wytrzymałości i absorpcji. Dla miłośników słodkości mamy lody Maxim Premium waniliowe w czekoladzie, które są kwintesencją smaku i jakości. Dla tych, którzy szukają orzeźwienia, proponujemy napój Baila jabłko-mięta lub sok pomarańczowy tłoczony NFC, pełen naturalnych witamin.

Dbamy o to, aby nasze produkty były nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz makaron Vegelogy z ciecierzycy oraz napój sojowy z wapniem, które są doskonałą alternatywą dla osób dbających o zbilansowaną dietę. Nasza wieloziarnista tortilla Wraps to idealna baza do przygotowania szybkich i pożywnych posiłków, a kasza jęczmienna Ale Dobre! to klasyka w nowoczesnym wydaniu.

W LEWIATANie zawsze stawiamy na świeżość i jakość. Woda źródlana Niegazowana Ale Dobre! to gwarancja czystości i naturalnego smaku, a nasze soki i smoothie Baila są przygotowywane z najlepszych owoców, aby dostarczyć Ci energii na cały dzień.

Jesteśmy tu dla Ciebie, aby każde zakupy były łatwe, przyjemne i satysfakcjonujące. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Gdyni i przekonania się, jak wielką wartość przywiązujemy do jakości i różnorodności naszych produktów. W LEWIATANie każdy znajdzie coś dla siebie – bo my wiemy, że to Ty jesteś najważniejszy.

LEWIATAN najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekspedient Banino
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy LEWIATAN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LEWIATAN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LEWIATAN

Siedziba główna

Praca LEWIATAN - oferty archiwalne

  • KASJER-SPRZEDAWCA

    LEWIATAN
    • Banino
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-3 300 zł / mies.

    • Zakres obowiązków

      • profesjonalna obsługa klienta,
      • obsługa kasy fiskalnej,
      • dbałość o stanowisko pracy,
      • przyjęcie dostaw,
      • ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy.

      Wymagania

      Jeżeli:

      • masz wykształcenie min. zawodowe (handlowe - mile widziane),
      • lubisz pracować z ludźmi.

      Oferujemy

      Polubisz swoją pracę w Lewiatanie, ponieważ gwarantujemy Ci:

      • umowę o pracę,

      • korzystne wynagrodzenie,

      • godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiem,

      • możliwość rozwoju,

      • wsparcie przyjaznego zespołu.

Pracodawcy w Baninie