Czy to Twoja firma?

PPHU Techsat Artur Pawelec praca

Skarżysko-Kamienna

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym mieszkańcem Skarżyska-Kamiennej, gdzie jako PPHU "Techsat" Artur Pawelec, rozpoczęliśmy naszą przygodę w 1990 roku. Nasza firma to nie tylko biznes, to nasza pasja i codzienne zaangażowanie, które pozwala nam dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie kas fiskalnych, które są nieodzownym elementem każdego sklepu i przedsiębiorstwa. Rozumiemy, jak ważne jest, aby takie urządzenia działały niezawodnie, dlatego oferujemy profesjonalną instalację i ufiskalnienie, a także projektowanie i wykonanie rozbudowanych systemów sprzedaży kasa-komputer. Nasze rozwiązania są intuicyjne i dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, co sprawia, że codzienne obowiązki stają się prostsze i przyjemniejsze.

Z myślą o rodzinach i miłośnikach nowoczesnych gadżetów, prowadzimy sklep internetowy 4Toys.pl, który oferuje szeroki wybór artykułów dla dzieci i dorosłych. Dla tych, którzy cenią sobie najnowsze technologie, stworzyliśmy również techsat24.pl – miejsce, gdzie można znaleźć nowoczesną elektronikę, taką jak tablety, nawigacje samochodowe, czy radioodtwarzacze.

Nasz zespół, liczący 5-10 osób, to grupa specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu. Wspieramy lokalną społeczność, dostarczając rozwiązania, które pomagają w rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw.

W PPHU "Techsat" łączymy tradycję z nowoczesnością, stale poszukując innowacyjnych rozwiązań, które ułatwią naszym klientom prowadzenie biznesu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu. Razem możemy więcej!

PPHU "Techsat" Artur Pawelec najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy PPHU "Techsat" Artur Pawelec

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU "Techsat" Artur Pawelec

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PPHU "Techsat" Artur Pawelec

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
PPHU "Techsat" Artur Pawelec
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Łódź
  3. Warszawa
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PPHU "Techsat" Artur Pawelec - oferty archiwalne

  • Magazynier Serwisant w sklepie internetowym Skarżysko

    • Skarżysko-Kamienna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • 2 800-3 200 zł / mies.
    • Oferujemy pracę na pełen etat w sklepie internetowym Techsat24.pl z artukułami dla dzieci i dorosłych na stanowisku Magfazynier - Serwisant

      Zakres obowiązków

      • Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu
      • Pakowanie przesyłek do klientów
      • Przyjmowanie zamówień i obsługa reklamacji klientów
      • Wykonywanie zdjęć produktów na potrzeby sklepu

      Wymagania

      • Wykształcenie minimum średnie
      • Dobra znajomość komputera
      • Staranność i sumienność
      • Prawo jazdy kat B (opcjonalnie)
      • Znajomość programu Photoshop (opcjonalnie)

      Oferujemy

      • Praca w młodym, dynamicznym zespole.
      • Szkolenia
      • Godziny pracy Pn-Pt 9-17.
      • Możliwość studiowania w trybie zaocznym.

Pracodawcy w Sjarżysku-Kamiennej