Czy to Twoja firma?

Ośrodek Wypoczynkowy Podczele II s.c. praca

Kołobrzeg

Witaj w Ośrodku Wypoczynkowym "Podczele II", gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a wypoczynek z naturą. Nasza historia sięga 1999 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność jako część sanatorium dla górników. Dziś jesteśmy samodzielnym i cenionym miejscem, które zapewnia nie tylko odpoczynek, ale i zdrowie.

Nasze usługi są skrojone na miarę potrzeb naszych Gości. Oferujemy pobyty wczasowe, rehabilitacyjne oraz specjalne programy dla dzieci i młodzieży. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest profesjonalizm w każdym aspekcie naszej działalności, dlatego współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, którzy prowadzą zabiegi leczniczo-rehabilitacyjne. Organizujemy również kolonie, zielone szkoły, obozy sportowe i imprezy okolicznościowe, takie jak komunie, wesela czy stypy.

Nasza infrastruktura jest naszą dumą. Recepcja z salą jadalną znajduje się w nowoczesnym budynku, który oddaliśmy do użytku w 2009 roku. Posiadamy pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe, każdy z pełnym węzłem sanitarnym, TV, WiFi oraz sprzętem plażowym. Nasze zaplecze gastronomiczne serwuje 3 posiłki dziennie, a kawiarnia jest idealnym miejscem na popołudniowy relaks. Dla aktywnych Gości przygotowaliśmy siłownię zewnętrzną oraz zadaszoną wiatę z podestem do tańca i miejscem na ognisko.

Lokalizacja Ośrodka "Podczele II" to nasz niewątpliwy atut. Znajdujemy się blisko morza i plaży, otoczeni lasami liściastymi i źródłami solankowymi. Dla miłośników rowerowych wycieczek przygotowana została ścieżka rowerowa, a droga do plaży prowadzi przez malowniczy rezerwat ptaków.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości, którzy poszukują miejsca na odpoczynek, regenerację i niezapomniane wrażenia. Zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego "Podczele II", gdzie każdy dzień to nowa historia napisana komfortem, zdrowiem i bliskością natury.

Ośrodek Wypoczynkowy Podczele II s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Ośrodek Wypoczynkowy Podczele II s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Wypoczynkowy Podczele II s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ośrodek Wypoczynkowy Podczele II s.c.

Siedziba główna

Ośrodek Wypoczynkowy Podczele II s.c. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Ośrodek Wypoczynkowy Podczele II s.c. - oferty archiwalne

  • Kelnerka

    Ośrodek Wypoczynkowy Podczele II s.c.
    • Kołobrzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa gości. Praca w Kołobrzegu w godz. 7-19 również w soboty i niedziele.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc kuchenna

    • Kołobrzeg

      Pomoc w kuchni, obsługa zmywarki, obieranie warzyw, utrzymanie czystości, przygotowywanie posiłków na bufet. Praca w Kołobrzegu w godz. 7-19 również w soboty i niedziele.

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Kołobrzegu