Czy to Twoja firma?

P.U. EKOKAN-WYKONAWSTWO Jan Niemiec Grzegorz Niemiec S.C. praca

Tarnów

W sercu malowniczego Tarnowa, gdzie inżynieria splata się z pasją do innowacji, znajduje się siedziba naszego przedsiębiorstwa – Przedsiębiorstwo Usługowe EKOKAN - WYKONAWSTWO. Jesteśmy dumnym liderem w branży budowy i eksploatacji rurociągów, a nasze projekty odzwierciedlają zaawansowane myślenie inżynieryjne i dążenie do perfekcji.

Nasza specjalność to projektowanie i wykonawstwo gazociągów wszystkich ciśnień, rurociągów paliwowych, ciepłowniczych i chemicznych. Zespół ponad 70 wysoko wykwalifikowanych specjalistów i inżynierów to fundament naszej firmy, który pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Jesteśmy dumni z naszego potencjału, który umożliwia wykonanie ponad 80 km rurociągów o średnicy 1000 mm rocznie – to nasz konkurencyjny atut, który wyróżnia nas na rynku.

Innowacyjność to klucz do naszego sukcesu. Wprowadziliśmy unikatową technologię spawania orbitalnego rurociągów dużych średnic, co jest świadectwem naszego nieustannego dążenia do doskonalenia procesów produkcyjnych. Nasze zaangażowanie w jakość i bezpieczeństwo potwierdza Zintegrowany System Zarządzania, zgodny z normami ISO 9001, ISO 14001, PN ISO 45001 oraz ISO 3834-2. To nasze zobowiązanie do utrzymania najwyższych standardów.

Jako specjaliści w naszej dziedzinie, utrzymujemy gotowość awaryjną instalacji gazowych Zakładów Azotowych w Tarnowie i na terenie całej Małopolski. To nie tylko nasza praca, ale i misja – zapewnienie ciągłości i bezpieczeństwa infrastruktury krytycznej dla regionu.

Jesteśmy firmą, która buduje swoją pozycję na rynku poprzez solidność, zaufanie i profesjonalizm. Nasze projekty są naszą wizytówką, a zadowolenie klientów – najlepszym świadectwem naszej pracy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i umiejętnościom. Razem możemy zbudować coś trwałego – dla naszej wspólnej przyszłości.

P.U. EKOKAN-WYKONAWSTWO Jan Niemiec Grzegorz Niemiec S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy P.U. EKOKAN-WYKONAWSTWO Jan Niemiec Grzegorz Niemiec S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.U. EKOKAN-WYKONAWSTWO Jan Niemiec Grzegorz Niemiec S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa P.U. EKOKAN-WYKONAWSTWO Jan Niemiec Grzegorz Niemiec S.C.

Siedziba główna

P.U. EKOKAN-WYKONAWSTWO Jan Niemiec Grzegorz Niemiec S.C. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.U. EKOKAN-WYKONAWSTWO Jan Niemiec Grzegorz Niemiec S.C. - oferty archiwalne

  • Operator dźwigu (o)

    P.U. EKOKAN-WYKONAWSTWO Jan Niemiec Grzegorz Niemiec S.C.
    • Tarnów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      operator dźwigu

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: min. 2 lata doświadczenia, uprawnienia na dźwig, wykształcenie bez znaczenia. Praca na terenie Polski (podczas delegacji zapewniony dojazd i zakwaterowanie) od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00. Wynagrodzenie: 4 000 zł netto ( 5 548,63 zł brutto). Kontakt: Przedsiębiorstwo Usługowe EKOKAN - WYKONAWSTWO Jan Niemiec, Grzegorz Niemiec spółka cywilna, ul. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów, wcześniejszy kontakt tel.: 697 504 442, CV należy przesyłać na adres e-mail: sekretariat@ekokan.com.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 548,63 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnowie