Czy to Twoja firma?

SOEN sp. z o.o. praca

Gronowo Górne

Od ponad dwóch dekad jesteśmy obecni na rynku, wyznaczając nowe standardy w branży fotowoltaicznej oraz w zakresie usług wspierających działalność przemysłową i budowlaną. Nasza historia zaczęła się w 1993 roku w malowniczym Gronowie Górnym, gdzie z pasją i zaangażowaniem podjęliśmy się obsługi Ciepłowni Grudziądz. Od tamtego czasu, nieustannie się rozwijamy, poszerzając nasze kompetencje i ofertę o nowe, specjalistyczne usługi.

Naszym celem jest stać się wiodącym hurtownikiem paneli fotowoltaicznych w Europie. To ambitne zadanie, ale jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu doświadczeniu, niezawodności i naciskowi na satysfakcję klienta, jesteśmy na najlepszej drodze do jego realizacji. Zadowolenie naszych klientów to dla nas nie tylko cel, ale i potwierdzenie, że wybrana przez nas ścieżka jest słuszna.

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, ale także kompleksowe usługi utrzymania porządku w budynkach, zagospodarowania terenów zieleni, ochrony obiektów przemysłowych, a także usługi eksploatacyjne i budowlane. Każda z tych usług jest realizowana z myślą o potrzebach naszych klientów, z którymi budujemy długotrwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i profesjonalizmie.

Rozumiemy, że świat wokół nas nieustannie się zmienia, dlatego też jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i gotowi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz dynamiczny rozwój i poszerzanie oferty o nowe usługi to odpowiedź na te zmiany. Dążymy do tego, by każdy, kto zdecyduje się na współpracę z nami, miał pewność, że stoi za nim solidny partner, który nie zawiedzie.

W SOEN Sp. z o.o. wierzymy, że sukces w biznesie to nie tylko liczby, ale przede wszystkim ludzie – nasi klienci i pracownicy, którzy są sercem naszej firmy. To dzięki nim każdego dnia możemy być lepsi i skuteczniej realizować naszą misję. Zapraszamy Was do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy więcej!

SOEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy SOEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SOEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SOEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

SOEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
SOEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Elbląg
  2. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SOEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik wykaszania poboczy

    • Gronowo Górne
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Zgodnie ze stanowiskiem: wykaszanie poboczy dróg
      Jedna zmiana, godziny pracy do ustalenia.
      Miejsce pracy: teren województwa warmińsko-mazurskiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, wymagane prawo jazdy kat. B, uprawnienia oraz doświadczenie dotyczące kierowania traktorem, umiejętności obsługi kosy spalinowej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie min. 19,70 brutto za godzinę do uzgodnienia w zależności od posiadanych kwalifikacji.

Pracodawcy w Gronowie Górnym