Reus S.C.,D. Roil & A.Roil

Czy to Twoja firma?

Reus S.C.,D. Roil & A.Roil praca

Kamień Pomorski

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy nazywać się REUS S.C., D.Roil & A.Roil – firmą, która z małego przedsiębiorstwa w Malmo w Szwecji, rozwinęła się w uznane przedsiębiorstwo z siedzibą w malowniczym Kamieniu Pomorskim. Nasza historia to opowieść o innowacji, jakości i rodzinnych wartościach, które przenosimy na każdy aspekt naszej działalności.

Specjalizujemy się w produkcji artykułów papierowych, higienicznych i opakowań tekturowych, które są nie tylko funkcjonalne, ale także przyjazne dla środowiska. Nasze produkty, takie jak ręczniki papierowe w rolkach, serwetki dyspenserowe i restauracyjne, a także ekologiczne opakowania na żywność, są wykonane w 100% z selekcjonowanej czystej celulozy. Dzięki temu, że są biodegradowalne i bezpieczne w kontakcie z żywnością, zdobyliśmy zaufanie klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość i odpowiedzialność ekologiczną.

Jesteśmy liderem na rynku skandynawskim, gdzie zaopatrujemy 20% rynku w nasze wyroby papierowe. To pozycja, która nie przyszła łatwo – jest wynikiem ciężkiej pracy, zaangażowania i nieustannego dążenia do doskonałości. Nasze produkty są nie tylko chłonne i wydajne, ale również reprezentują nowoczesne podejście do produkcji, które łączy tradycję z nowoczesną technologią.

Jako firma rodzinna, z polskimi korzeniami, jesteśmy głęboko zakorzenieni w wartościach, które kształtują naszą kulturę organizacyjną. Choć nie zdradzamy wszystkich naszych tajemnic, możemy powiedzieć, że to właśnie pasja do tego, co robimy, oraz dbałość o każdy szczegół, sprawiają, że nasze produkty wyróżniają się na tle konkurencji.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko specjalizacja w produkcji rolki bezgilzowe do dyspenserów, ale także posiadanie nowoczesnych technologii produkcji ekologicznych opakowań. Wszystko to sprawia, że jesteśmy nie tylko dostawcą, ale partnerem, na którym można polegać.

Zapraszamy do poznania naszej historii, naszych produktów i wartości, które nas kierują. Jesteśmy REUS – i jesteśmy tutaj, aby dostarczać produkty, które są nie tylko częścią codziennego życia, ale także przyczyniają się do lepszego jutra.

Reus S.C.,D. Roil & A.Roil najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Kamień Pomorski
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Reus S.C.,D. Roil & A.Roil

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Reus S.C.,D. Roil & A.Roil

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. księgowości

    MORSKIE CENTRUM NAUKI im.PROF. JERZEGO STELMACHA
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • 5 000-6 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Główny Księgowy/Główna Księgowa

    • Szczecin
    • 8 000-10 000 zł / mies.
    Dodana

Mapa Reus S.C.,D. Roil & A.Roil

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Bielsko-Biała
  3. Jastrzębie-Zdrój
  4. Goleniów
  5. Kraków
  6. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Reus S.C.,D. Roil & A.Roil - oferty archiwalne

  • SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC

    • Kamień Pomorski
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Prowadzenie kadr i płac oraz innych obowiązków administracyjnych,
      • Pomoc w dziale księgowości,
      • Przygotowywanie deklaracji ZUS oraz sprawozdań GUS

      Wymagania

      • Mile widziana znajomość obsługi programów z lini INSERT,
      • Mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego,
      • Ponadto oferujemy możliwość zakwaterowania.

Pracodawcy w Kamieniu Pomorskim